logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Bratislava-Nové Mesto, 210 m², Novostavba ID: 1860464

Lokalita: Bratislava-Nové Mesto
Ulica: Pezinská
Výmera pozemku: 330 m2
Úžitková plocha: 210 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 20.10.2020
210 m2
1 900 € mesačne

Luxusná 5 izb. vila 210m2, záhrada, parking, súkromný areál, Pezinksá ul., BA III, TERASA, výhľad

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

====
Prenájom exkluzívneho plne zariadeného trojpodlažného samostatne stojaceho 5 izb. rodinného domu, /vila/ s komforným príslušenstvom, v tichom prostredí Vinohradov, v mestskej časti BA - Nové Mesto, Pezinská ul. v súkromnom, uzavretom areáli - condomíniu 8 rodinných domov projekt "Pezinská/Jurská".
===
Dom má dve nadzemné podlažiach (vrchné s veľkou terasou 40m2), v suteréne domu sa nachádza práčovňa a technické zázemie/kotolňa. V interiéri boli použité nadštandardné materiály s dôrazom na prepracovanosť detailov.
====
Prístup do areálu je zo súkromnej príjazdovej komunikácie s vjazdovou bránou a bránkou pre peších na diaľkové ovládanie.
====
Výmera podlahovej plochy domu je 210m2. Bonusom domu je priestranná južná terasa o výmere 40m2 s unikátnym panoramatickým výhľadom na vinice a južné svahy Malých Karpát.
====
Dom pozostáva z 5izb. vrátane priestrannej obývačky integrálne prepojenou s kuchynskou a jedálenskou časťou situovanou na prízemí domu. Na poschodí sú samostatné spálne. Na každom podlaží domu sú komfortné kúpeľne s wc (spolu tri), v suteréne je práčovňa s vhadzovým potrubím z každej kúpeľne na zhoz bielizne.
===
K domu patrí menšia záhrada s výsadbou a s automatickou závlahou vrátane druhej exteriérovej záhradnej terasy s posedením.
===
V rámci stavebno-technických parametrov stavby je možné dom charakterizovať ako objekt s kvalitnou nízkoenergetickou konštrukciou vrátane nízkych prevádzkových nákladov na réžiu domu.
====
V dome sú nainštalované veľkorozmerné okná s trojsklami, kvalitné interiérové dvere s obložkovými zárubňami, k vybaveniu domu patrí elegantná nadčasová kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi a s dostatkom úložného priestoru, videovrátnik s diaľkovým ovládaním otvárania všetkých vstupných, resp. vjazdových brán. V dome je v každej obytnej miestnosti zavedený najrýchlejší internet cez optický kábel ORANGE na 10 GIGA PC sieť.
===
Dom je situovaný v bezprostrednej blízkosti malokarpatských viníc, avšak s výbornou dostupnosťou do centra mesta (cca 10-15 min. autom v rannej špičke), resp. na dialničné obchvaty.
====
Dom je vhodný k prenájmu pre náročného klienta, k prenájmu je ihneď voľný, je ideálny pre rodinu s deťmi.
====
K inzerovanej cene prenájmu bude pripočítaná vyúčtovateľná zálohová platba za spotrebu energií 250,- eur mesačne
====
© COPYRIGHT IVMO-real, s.r.o. – Fotografie, obrázky, texty a 3D virtuálna prezentácia sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie IVMO-real, s.r.o.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 5
Počet terás 1
Výmera pozemku 330 m2
Úžitková plocha 210 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Parkovanie Verejné parkovanie
Energetický certifikát B

Kontaktné údaje

IVMO-real s.r.o.

IVMO-real s.r.o.

zobraziť telefón