logo reality.sme.sk

Reštauračné, Vlčkovce, 506 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 1860408

Lokalita: Vlčkovce
Ulica: R1
Úžitková plocha: 506 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 20.10.2020
506 m2
250 000 €

Predaj Motorestu pri Vlčkovciach na R1, 1872 m²

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Delta Property Vám ponúka na predaj objekt Motorestu HOT POT vo Vlčkovciach pri R1.

OBJEKT: Výmera objektu je 506 m2 + pozemok s parkovacím státím a záhradou 1366 m2. 


DISPOZÍCIA: Objekt pozostáva z predsiene, WC pre zákazníkov motorestu, hlavnej jedálenskej časti s možnosťou východu na terasu a záhrady, obslužného pultu, kuchyne a zázemia, s dobre vyriešeným systémom zadného zásobovania. Objekt slúžil ako reštaurácia no je vhodný aj ako showroom či koliba. Drevená valbová strecha so škridlovou krytinou je čiastočne priznaná aj v interiéri reštaurácie čo jej dodáva príjemný ráz.


ZARIADENIE: Motorest je vo výbornom stave. Priestory reštaurácie sú priestranné a dobre presvetlené. Súčasťou hlavného jedálenského priestoru sú kvalitné masívne stoly a stoličky ako aj detský kútik. Predáva sa s čiastočne zariadenou kuchyňou a obslužnými priestormi. V zázemí sa nachádzajú dve izby/prezliekarne so samostatným wc a sprchou. 

LOKALITA: Objekt je lokalizovaný na hlavnom ťahu R1 v uzle kde sa spájajú štyri smery TN, NR, TT a BA pri tankovacej stanici OMW.  Nachádza sa za odhlučňovacou stenou ktorá chráni príjemnú terasu so záhradou patriace motorestu. 


Voľný ihneď!

CENA: 250 000 €


Realitný maklér: Mgr. art. Nora Žalúdeková


Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.


Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 506 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

Delta Property s.r.o.

Mgr.art. Nora Žalúdeková

zobraziť telefón