logo reality.sme.sk

2 izbový byt, Trnava, 65 m², Novostavba ID: 1860265

Lokalita: Trnava
Ulica: Gábora Steinera
Pivničná plocha: 1 m2
Úžitková plocha: 65 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 20.10.2020
65 m2
650 € mesačne

NEO - 2 izbový byt v dome

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na prenájom 2i byt o výmere 65m2 v Trnave na ulici Gábora Steinera. Byt sa nachádza v novopostavenom dome, kde sa na prízemí bude nachádzať kancelária a na poschodí budú dve bytové jednotky. Budete tak mať iba jedného suseda, čo zaručuje, že na rozdiel od klasického bývania v bytovke, budete mať v tomto byte dostatok súkromia a pokoja a zároveň nadštandardný a veľkorysý životný priestor.

K bytu patrí aj parkovacie miesto vo dvore a zároveň je aj dostatok miesta na parkovanie vonku pred domom. Vo dvore je tiež volná trávnatá plocha, ktorá je využiteľná na trávenie voľného času. V prípade teplých dní, si prípadne môžete presunúť home office na záhradu.

Byt je vhodný aj pre ľudí, ktorý pracujú z domu, teda pre takzvaný home office. Prenájom bytu bude možný cca od decembra, keďže teraz sa ešte byt dokončuje, budú sa v ňom robiť podlahy, kuchyňa a byt bude aj zariadený.

Pod domom je aj veľká pivnica, ktorú môžete využiť na odloženie vecí, bicyklov a podobne. Bytový dom sa nachádza v tichej lokalite, priamo oproti sa nachádzajú malé potraviny. V tesnej blízosti sú aj školy, škôlky a v blízkosti sa nachádza aj nákupné centrum SOFI.

Cena nájmu je 650 eur, v cene je internet, televízia, parkovacie miesto, pivnica.

Fotky bytu zatiaľ neuvádzame z dôvodu, že na byte ešte prebiehajú stavebné úpravy. V prípade záujmu sa však môžeme dohodnúť na obhliadke.

Dušan Sivák, NEOREAL
sivak@neoreal.sk
0911 880 988

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 65 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Poschodie 2

Kontaktné údaje

NEOREAL ,s.r.o.

Dušan Sivák

zobraziť telefón