logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Zvolenská Slatina, 114 m², Projekt ID: 1859982

Lokalita: Zvolenská Slatina
Zastavaná plocha: 120 m2
Výmera pozemku: 585 m2
Úžitková plocha: 114 m2
Stav nehnuteľnosti: Projekt
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 20.10.2020
114 m2
169 900 €

4 izbový dom Zvolenská Slatina na predaj, novostavba 10 minút od Zvolena

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na predaj moderný 4 izbový rodinný dom, v tichom prostredí obce Zvolenská Slatina len pár minút od Zvolena. Útulný 2 podlažný drevodom na 585m2 pozemku, je ideálny pre tých čo hľadajú bývanie v dome a zároveň si chcú užívať pohodlie bytu.

Rodinný dom /zatiaľ ako projekt/ sa nachádza na mierne svahovitom pozemku na okraji obce Zvolenská Slatina. Vedie sem asfaltová cesta. Za domom je les, kde sa neplánuje žiadna výstavba a tak nemajte obavy, že vám časom niekto pokazí výhľad na krásnu prírodu a naruší ticho, ktoré si zamilujete. Plánované dokončenie júl 2021.

4-izbový dom s garážou má jednoduché dispozičné riešenie s tromi samostatnými izbami, kúpeľňou a obývacou izbou spojenou s kuchyňou. Z kuchyne je prístup na terasu a záhradu, kde je miesto pre gril, bazén či malú záhradku. Pred domom je možnosť vytvoriť ďalšie parkovacie státie.

Zastavaná plocha 120 m²
Úžitková plocha 114 m²
Počet izieb 4
Garáž áno
odovzdanie je vo fáze holodomu ale je možnosť dokončenia na kľúč /cenová ponuka na vyžiadanie/.

Použité materiály:
základová doska - betón
stavba - drevodom od firmy TrendHome

Zvolenská Slatina je obec s vyspelou občianskou vybavenosťou - nachádza sa tu Základná škola s materskou školou, Domov dôchodcov a sociálnych služieb “Slatinka”, pošta, zdravotné stredisko, lekáreň, bankomat Slovenskej sporiteľne, knižnica, kino, kultúrny dom, galéria Jána Kulicha, športoviská a viacero podnikateľských subjektov z rôznych odvetví. Možnosti oddychu a zábavy tiež poskytujú aj pohostinstvá, reštaurácie a kaviarne.
Do mesta Zvolen je autom necelých 10minút, 5minút na zámok Vígľaš či do wellnes Gazdovský dvor. Banská Bystrica je autom dostupná za 30minút, rovnako ako Lučenec.

Financovanie tejto nehnuteľnosti je môžné aj cez hypotekárny úver. Kompletné informácie Vám poskytneme pri osobnom stretnutí. Kúpou máte zabezpečený celý právny servis od rezervačnej zmluvy až po návrh na vklad do katastra.

BC_BB01_MALI_003000

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet terás 1
Výmera pozemku 585 m2
Úžitková plocha 114 m2
Stav nehnuteľnosti Projekt
Energetický certifikát Nemá

Kontaktné údaje

REALITY SPOLU

REALITY SPOLU

zobraziť telefón