logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Rovensko, 300 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 1859927

Lokalita: Rovensko
Ulica: Rovensko
Zastavaná plocha: 108 m2
Úžitková plocha: 300 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 20.10.2020
300 m2
249 000 €

Rodinný dom s terasou a veľkou záhradou pri Senici, Rovensko

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na predaj krásny rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii v obci Rovensko, v tesnej blízkosti od mesta Senica.


Dom bol kolaudovaný v roku 1999 a kompletne rekonštruovaný v roku 2019. Disponuje so 4 obytnými miestnosťami (obývacia izba a 1 spálňa na prízemí, dve spálne na druhom nadzemnom podlaží) plus kuchynský kút s jedálňou. Celková obytná plocha je 110 m2. Úžitková plocha 270 m2.


Napojený je na elektrinu, plyn, voda je napojená na studňu, vodovod je hneď pri pozemku, kanalizácia je riešená septikom, možnosť napojenia na kanalizáciu hneď pri pozemku. Dom je klimatizovaný. Kúrenie je riešené ústredne, kotlom v technickej miestnosti v suteréne. Na ohrev vody sú využívané najmä solárne panely na streche. Dom má aj komíny s prípravou na krb.


Rodinný dom disponuje s terasou do záhrady, loggiami z obytných miestností a celkovo je plne bezbariérový. V suteréne sa nachádza garáž, v okolí domu sú ďalšie státia možné na pozemku. Záhrada má výmeru 650m2. Dom je napojený na kamerový systém.


Okolie domu je veľmi tiché a príjemné, obklopené prírodou. V obci Rovensko nechýba viacero obchodov a služieb. Okresné mesto Senica s plnou občianskou vybavenosťou je vzdialené 2 kilometre. K vyhľadávaným lokalitám v blízkosti patria Kunovská priehrada vhodná pre cyklistov a rodiny s deťmi.


Predáva sa ako čiastočne zariadený za cenu 249 000 Eur. V tejto cene sú zahrnuté všetky služby spojené s prevodom nehnuteľnosti vrátane právnika, kúpnych zmlúv, notára či katastra. Možnosť hypotekárneho úveru na tento dom cez nášho špecialistu.


Dom bude k predaju dostupný od 06/2021.
Majiteľ si vyhradzuje právo vybrať záujemcu na základe jeho zvolených kritérií.


Maklér: Michal Štetina
Mobil: 0944 740 586
E-mail: stetina@karinpartners.sk

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 4
Počet lodžií 2
Počet terás 1
Výmera pozemku 0 m2
Úžitková plocha 300 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia
Parkovanie Garáž
Energetický certifikát B

Kontaktné údaje

Karin Zápalová

Michal Štetina

zobraziť telefón