logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Bratislava-Dúbravka, 70 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 1859716

Lokalita: Bratislava-Dúbravka
Ulica: Bílikova
Úžitková plocha: 70 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 15.11.2020
70 m2
490 € mesačne

P R E N Á J O M - 3 izbový byt s loggiou na Bilíkovej ulici

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Bývaj tu ponúka na prenájom 3 izbový byt na Bilíkovej ulici v Dúbravke.

BYT má výmeru 70m2 plus presklennú loggiu 4 m2. Nachádza sa na 6. z 12. poschodí panelového domu. V bytovom dome sa nachádzajú spolu 3 výťahy a je zateplený.

MESAČNÉ NÁKLADY na energie sú vo výške 190,-€/ mesiac na dve osoby, s elektrinou. Internet a TV si nájomca rieši na vlastné náklady, prípadne podľa dohody s prenajímateľom.

ZARIADENIE bytu je súčasťou prenájmu. Byt je zariadený. V jednej spálni je manželská postel a rolldor a na chodbe je veľký úložný priestor. Druhá spálňa môže byť podľa dohody dozariadená. V obývačke je TV stena so sedačkou. V kuchyni je kuchynská linka a má všetky potrebné spotrebiče plus jedálenský stôl. Kúpeľňa má vaňu a je spojená s toaletou.

DISPOZÍCIA: Priestranná vstupná chodba so rolldorom a botníkom, obývacia izba z ktorej sa prechádza do kuchyňe a spálne. Druhá spálňa je na druhom konci bytu. Kúpeľňa je v strede bytu.

Byt je voľný od 18.12.2020

LOKALITA: Byt sa nachádza na vyhľadávanej ulici priamo v centre Dúbravky pri DK Dúbravka. Táto lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť, v bezprostrednej blízkosti je materská škola a základná škola, obchody a pod. MHD a električka je cca 3 min peši od bytového domu. Parkovanie je verejné a bezproblémové.

CENA: 490,-€/mesiac + 190,-€ energie/mesiac. Pri podpise nájomnej zmluvy sa uhrádza prvý mesiac nájomného a mesačný depozit vo výške 680,-€, ktorý sa po skončení nájmu vráti nájomcovi v prípade ak byt odovzdá v stave v akom ho prebral a nevzniknú majiteľovi žiadne nedoplatky na energiách.

VÝHODA: Províziu realitnej kancelárie platí majiteľ, nie nájomca, čo je veľké plus. Veľmi žiadaná lokalita s bezproblémovým parkovaním.

Realitná kancelária Bývaj tu je členom Realitnej únie Slovenskej republiky. Uvedená cena zahŕňa províziu realitnej kancelárie a právny servis zabezpečený advokátskou kanceláriou spojený s vypracovaním nájomnej zmluvy.

Vidíme sa na obhliadke - JUDr. Kvetoslava Kvalténiová - 0905 723 144

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet lodžií 1
Úžitková plocha 70 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia
Poschodie 6

Kontaktné údaje

Bývaj tu s.r.o.

JUDr. Kvetoslava Kvalténiová

zobraziť telefón