logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Dunajský Klátov, 85 m², Novostavba ID: 1857972

Lokalita: Dunajský Klátov
Ulica: neuvedená
Výmera pozemku: 85 m2
Úžitková plocha: 85 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 18.10.2020
85 m2
85 000 €

//NOVOSTAVBA// Na predaj 3 izbový rodinný dom v radovej zástavbe v obci Dunajský Klátov okr. DS

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

STRONG REALITY, s.r.o., Marta Horváthová z poverenia majiteľa nehnuteľnosti exkluzívne ponúka na predaj poschodový trojizbový rodinný dom v radovej zástavbe v obci Dunajský Klátov. Novostavba je bez pivnice, bol postavený v roku 2018 z pálených tehál a kvádrov. Škridlová sedlová strecha. Za domom sa nachádza oplotený dvor o rozlohe 53 m2. Celková úžitková plocha: 85 m2.
Miestnosti domu: na prízemí sa nachádza priestranná vstupná chodba, samostatná toaleta, technická miestnosť, priestranná denná časť s kuchyňou a obývačkou, schodisko na poschodie a výstup na dvor. Na poschodí sú 2 priestranné izby, kúpeľňa s vaňou, umývadlom a toaletou. Podlaha v celom dome je laminatová parketa a dlažba.Vykurovanie je zabezpečené elektrickým podlahovým kúrením. V celom dome sú kvalitné trojkomorové plastové okná s vnútornými žalúziami, bezpečnostné vchodové dvere. Na pozemku sa nachádza mestská voda a žumpa. V cene je zahrnutá kuchynská linka so spotrebičmi, kúpeľňový nábytok, ďaľšie vybavenie podľa dohody. Pred domom sú parkovacie státia pre 2 autá. Kľudné a čisté okolie, veľmi slušní susedia. Rodinný dom má energetický certifikát : B.
Obec sa nachádza 7 km od Dunajskej Stredy. Mesačné režijné náklady: cca. do 85€. Ponúkame Vám bezplatné poradenstvo a vybavovanie úveru. Viac informácii vám rada poskytnem pri osobnej obhliadke domu. Prosíme klientov, aby na obhliadke mali RÚŠKO i RUKAVICE, a takisto Vás prosíme o dodržanie bezpečného odstupu. Ďakujeme za Váš zodpovedný prístup! CENA: 85.000.-Eur KONTAKT: Marta Horváthová 0907 226 093 E-mail: horvathova@strongreality.sk Hovoríme aj po maďarsky! Ďalšie naše ponuky nájdete na našej stránke www.strongreality .sk

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 85 m2
Úžitková plocha 85 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

Strongreality

Marta Horváthová

zobraziť telefón