logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Drahovce, 90 m², Novostavba ID: 1857949

Lokalita: Drahovce
Ulica: Hlavná
Výmera pozemku: 100 m2
Úžitková plocha: 90 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 17.10.2020
90 m2
119 900 €

Ponúkame 3-izb. novostavbu v žiadanej lokalite

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na predaj 3-izbiovú novostavbu v centre obce Voderady.

Rodinný dom je dvolpodlažný s rozlohou 90 m2, je to dvojdom, pričom každý z rodinných domov má svoj pozemok.

Rodinný dom sa predáva v štádiu holodom. V tomto vyhotovení bude skolaudovaný, bude tam podlahové kúrenie, plynový kotol, plastové okná s trojskom, vnútorné žalúzie, namontované zásuvky a vypínače, sádrové omietky, vydláždená terasa. Dom je napojený na všetky inžinierske siete.
Dispozičné riešenie : vstupná chodba, schodisko , WC, obývacia izba s kuchyňou a jedálňou, terasa. Na poschodí je kúpeľňa s WC, dve izby, balkón. Dom má parkovacie miesto a možnosť parkovania pred domom od ulice, kde bude parkovisko.

Momentálne je ešte možnosť si dispozíciu upraviť podľa potrieb klienta.

Obec Voderady má výbornú občiansku vybavenosť a výbornný výjazd na diaľnicu.V prípade, že túto nehnuteľnosť nájdete za nižšiu cenu, my Vám cenu znížime tak, aby sme boli najlacnejší.
Zabezpečíme Vám kompletný servis pri predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností. Náš hypotekárny špecialista Vám vybaví najvýhodnejšie financovanie Vašej nehnuteľnosti. Spolupracujeme so všetkými bankami. V prípade, že hypotekárny úver budete riešiť prostredníctvom našej realitnej kancelárie, rezervačná záloha Vám bude v plnej výške vrátená ak Vám banka zamietne úver.
Ohľadom ďalších informácii a obhliadky volajte na nižšie uvedené telefónne číslo.

V cene nehnuteľnosti je kompletný právny servis a poradenstvo, spočívajúci najmä v správnom a korektnom priebehu obchodu až do samotného odovzdania nehnuteľnosti,
príprava zmluvnej dokumentácie a podanie návrhu na vklad prevodu vlastníckeho práva na príslušnú správu katastra nehnuteľností. V cene je aj provízia. Vieme zabezpečiť hypotekárneho špecialistu, ktorý Vám bezplatne vyhotoví analýzu Vašich možností a podmienok pri poskytnutí hypotekárneho úveru vo všetkých bankách na porovnanie a následne vybaviť úver na kúpu nehnuteľnosti.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 3
Počet balkónov 1
Počet terás 1
Výmera pozemku 100 m2
Úžitková plocha 90 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Parkovanie Verejné parkovanie
Energetický certifikát A

Kontaktné údaje

RK Finanz Real, s.r.o.

RK Finanz Real, s.r.o.

zobraziť telefón