logo reality.sme.sk

Chata, Pohorelá, 82.50 m², Pôvodný stav ID: 1857939

Lokalita: Pohorelá
Zastavaná plocha: 90 m2
Výmera pozemku: 388 m2
Úžitková plocha: 82.50 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 17.10.2020
82,5 m2
Cena na vyžiadanie

Na predaj drevenica v pôvodnom stave Pohorelá - Horehronie - Nízke Tatry

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na predaj klasickú slovenskú drevenicu v pôvodnom stave v obci Pohorelá, ktorá sa nachádza v lokalite Horehronie – Nízke Tatry, ktorá sa vyznačujú čarokrásnou prírodou, turistickými chodníkmi, lyžiarskymi strediskami a inými atrakciami. Táto lokalita poskytuje naozaj nerušený kľud a relax, bez rušivej komercie a preplnených stredísk. V blízkom okolí môžete navštíviť: Útulňa Andrejcová, Kráľová Hoľa, Čiernohronská železnička, Horehronský expres, Depo café a Chmarošský viadukt, Rozhľadňa Pustý vrch, Horehronské cyklodreziny, Splav Hrona, Chopok, Ozubnicová trať Tisovec – Zbojská, Lesnícky skanzen Vydrovo, Vodná nádrž Krpáčovo, Salaš Zbojská, Wellness - Predná Hora a mnohé iné..

Drevenica je zdravá, so zachovalými trámami, drevené podlahy, dvere, zvonka i zvnútra natiahnutá omietkou, ktorá sa dá odstrániť a ponechať pôvodný štýl pravej drevenice. Úžitková plocha chalupy je 82,5 m2a plocha pozemku je 388 m2. Vykurovanie je zabezpečené murovanou pecou na tuhé palivo a plynovými gamatkami. K domu vedú všetky inžinierske siete, prípojka vody, plynu, elektriny a kanalizácia. Dispozične pozostáva z dvoch obytných miestností a kuchyne. Za domom sa nachádza kôlňa.
V obci sú obchody, pošta, kostol, obecný úrad, základná škola s MŠ, reštaurácia, pohostinstvá, ubytovanie.
K tejto chalupe je možné odkúpiť aj susedný pozemok o rozlohe 389 m2.

Drevenica môže byť pre svojho nového majiteľa útočiskom pokoja a zároveň miestom, kde môže využiť svoju kreativitu pri rekonštrukcii a realizovať sny o svojom bývaní v útulnej chalupe.
Pri kúpe tejto nehnuteľnosti Vám v rámci našich realitných služieb zabezpečíme komfortný a bezpečný prevod nehnuteľnosti, kompletný právny servis, vypracovanie rezervačných a kúpnych zmlúv, kataster a dohliadneme na hladký priebeh celej transakcie. Takisto Vám v prípade potreby pomôžeme s vybavením financií a vypracujeme celý finančný plán.

BC_BB01_MALI_003141

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 388 m2
Úžitková plocha 82,5 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

REALITY SPOLU

REALITY SPOLU

zobraziť telefón