logo reality.sme.sk

Chata, Lozorno, 32 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 1857938

Lokalita: Lozorno
Ulica: Neuvedená
Zastavaná plocha: 46 m2
Pivničná plocha: 1 m2
Výmera pozemku: 354 m2
Úžitková plocha: 32 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 17.10.2020
32 m2
67 500 €

Celoročne obývateľná chata v Lozorne

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

RADO Reality ponúka na predaj celoročne obývateľnú chatu v Lozorne.

Dispozične chata pozostáva zo vstupnej predsiene, oproti vchodu je kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostatnou toaletou. Po pravej strane sa dostanete do obytnej časti, kde sa nachádza zariadená kuchynská linka so vstavanou varnou doskou a rúrou. Vedľa je samostatne stojaca chladnička a rohová lavica so stolom. Z obytnej časti je drevené schodisko na vstup do podkrovia. Podkrovie je priestranné a nachádzajú sa tu dve drevené postele.

Chata je čiastočne podpivničená zo samostatným vchodom. Podpivničenie sa skladá z dvoch miestností, pričom v jednej je umiestnená vodáreň a ohrievač úžitkovej vody. Druhá miestnosť slúži na odkladanie potravín, no dala by sa upraviť aj ako obytná miestnosť.
Vykurovanie chaty je pomocou elektrických radiátorov, ktoré sa dajú ovládať cez sieť Wi-Fi. Úžitková plocha chaty je 32m2. Postavená je z tvárnic Hebel. Chata prešla čiastočnou rekonštrukciou a to prístavbou o sociálne zariadenia, výmenou okien za plastové, strecha je pôvodná.

Na pozemku je vlastná studňa, ktorá zabezpečuje pitnú vodu a 10m3 septik. Veľkosť záhrady 354m2.
Chata je v tichom prostredí chatárskej oblasti obklopenej lesom.

Obec Lozorno je vzdialená 24 km od Bratislavy. Pri obci je zjazd z diaľnice D2 Bratislava - Kúty - Praha, vďaka čomu je dobre spojená s hlavným mestom SR.
Nad dedinou sa nachádza vodná nádrž, z ktorej vyteká „Suchý potok“ krížom cez dedinu. Pri vodnej nádrži sa každoročne stretávajú obyvatelia Lozorna, prípadne susedia z okolitých dedín na Rybárskych zábavách. Nad vodnou nádržou je turistická cesta, ktorá vedie popri ďalších dvoch vodných nádržiach cez krásnu krajinu Malých Karpát do chatovej oblasti Košarisko, ktorá patrí k obci.

V Lozorne sa nachádza trojhviezdičkový hotel, ktorý poskytuje ubytovanie i reštauračné služby, a viacero reštaurácií, potraviny, pohostinstvo, pošta, lekáreň, samostatná ambulancia praktického lekára pre dospelých a stomatológa. Lozorno ponúka možnosti turistiky, cykloturistiky a oddychu v okolitých lesoch. Športové aktivity ponúka tenisové ihrisko, futbalové ihrisko a golfový klub. V kultúrnom dome sa každoročne uskutočňujú stolnotenisové turnaje. Pre deti od 2 do 6 rokov je tu detské centrum Zornička, ktoré zabezpečuje prípravu detí do predškolského veku. Nachádza sa tu aj základná a materská škola a ihrisko.
Novovybudovaná krytá strelnica s celoročnou prevádzkou v LOZORNE je určená na streľbu jednotlivcov a skupín zaujímajúcich sa o zbrane a strieľanie.

Energetický certifikát -G

Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Kontakt na makléra:

Radovan Rothacker
RADO Reality Group
Tel.: +421905635073
E-mail: rothacker@radoreality.sk
radoreality.sk

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Výmera pozemku 354 m2
Úžitková plocha 32 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

RADO Reality Trenčín s.r.o.

Radovan Rothacker

zobraziť telefón