logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Poprad, 1 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 1856312

Lokalita: Poprad
Ulica: Partizánska
Úžitková plocha: 1 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 15.10.2020
1 m2
Cena dohodou

REZERVOVANÉ 3 - izbový byt pri centre mesta Poprad - Partizánska ulica, IHNEĎ VOĽNÝ

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Firma ILP má pre vás EXKLUZÍVNE v ponuke predaja 3 – izbový byt pri centre mesta Poprad. Byt sa nachádza na Partizánskej ulici pri kruhovom objazde. Je to lukratívna a veľmi zaujímavá lokalita. Dostanete chuť na kávu? Za pár minút sedíte na námestí pri káve. Výhodou tejto nehnuteľnosti je aj prostredie za bytovkou. Zaspávať môžete pri otvorenom okne v spálni a zvuku vody. Zobúdzať sa budete pri spievaní vtáčikov na stromoch pred oknami.

Nehnuteľnosť je o výmere 74 m2 po čiastočnej rekonštrukcii. Sú tam plastové okná, nová vodoinštalácia a odpady, nová kuchynská linka, murovaná loggia, vynovená kúpeľňa v umakartovom jadre.
IDEÁLNA NEHNUTEĽNOSŤ PRE TOHO, KTO UŽ DLHO HĽADÁ BYT PODĽA SVOJICH PREDSTÁV.
Nenašli ste byt, ktorý by mal taký obklad, alebo prepojenú kuchyňu s obývačkou? Nechceli ste také podlahy? Nechceli ste také dvere? A tak len čakáte na ďalší byt, kým ceny bytov sa stále zvyšujú a stále ste nič nenašli?
Prečo si nekúpiť byt, ktorý je v dobrej lokalite, už po výmene plastových okien a spraviť si ho s takou podlahou a takou kúpeľňou, ktorá vám bude vyhovovať?
Je to priestranný byt s veľkou kuchyňou a preto nemusíte robiť veľké dispozičné zmeny. Stačí vám prepojiť kuchyňu s obývačkou a spraviť si krásne vstavané skrine na chodbe, kde máte veľký priestor, ktorý sa dá perfektne zužitkovať. Prípadne vám vieme navrhnúť a ukázať aj ako sa dá spraviť šatník v chodbe, prípadne urobiť krásnu veľkú kúpeľňu a zabezpečiť vám prerobenie na kľúč. Najjednoduchšiu a najlacnejšiu variantu vynovenia nehnuteľnosti si viete pozrieť aj na našej webovej stránke www.ilp.sk. Jednu vizualizáciu vám priložíme aj do inzerátu.

Navyše má táto nehnuteľnosť veľmi nízke náklady, pretože to je stredový – teplý byt. Bytovka je KOMPLETNE zrekonštruovaná vrátane interiéru a výťahu. Mesačné náklady bytu sú 100€. Nehnuteľnosť sa nachádza na treťom poschodí. K bytu prislúcha pivnica a spoločné priestory. Nehnuteľnosť nemá vyhotovený energetický certifikát.

Video obhliadka k dispozícii.
Sme vám k dispozícií nielen v právnom poradenstve a príprave zmlúv, ale aj v prípade hľadania možností financovania.
Tiež vám vieme poradiť s prerobením priestoru vašej novej nehnuteľnosti a s jej predbežným rozpočtom.

V prípade, že vás táto ponuka zaujala, volajte na číslo 0907 409 837.
NAĎA GRAŇÁKOVÁ vám veľmi rada poradí a pomôže.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 1 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Parkovanie Verejné parkovanie

Kontaktné údaje

ILP, s.r.o.

Nadežda Graňáková

zobraziť telefón