logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Ivanovce, 92 m², Novostavba ID: 1855428

Lokalita: Ivanovce
Ulica: Ivanovce
Zastavaná plocha: 115 m2
Výmera pozemku: 496 m2
Úžitková plocha: 92 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 15.10.2020
92 m2
168 500 €

NOVOSTAVBA: 4-izbový RD (bungalov) v Ivanovciach so 496 m2 pozemkom

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Iba u nás! Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu typu bungalov s rovinatým pozemkom o rozlohe 496 m2 v obci Ivanovce (vzdialená 15 km od Trenčína a 15 km od Nového Mesta n.V.).


Jedná sa o tehlovú nízkoenergetickú novostavbu s 18 cm zateplením múrov a podláh polystyrénom a 40 cm zateplením stropov minerálnou vatou (energetický certifikát B). 


Dispozícia domu je veľmi rozumne a funkčne vyriešená a delí sa na dennú a nočnú časť: vstupná chodba, samostatné WC, kuchyňa prepojená s obývacou izbou a výstupom na terasu a pozemok, hlavná chodba, technická miestnosť, kúpeľňa s WC, 3 nepriechodzie spálne. Obytná plocha domu je 92,07 m2. Podkrovnú časť je možné využiť ako ďalší úložný priestor.  Pozemok a dom je orientovaný JZ, takže o slniečko tu núdza nie je. Zastavaná plocha domu je 115 m2.


IS: dom je napojený na všetky IS: obecná voda, kanalizácia, elektrika, plyn, dátová prípojka. V celom dome je podlahové kúrenie, kde zdroj tepla zabezpečuje úsporný kondenzačný plynový kotol.


Stavba je osadená na pozemku tak aby jedna časť pozemku slúžila na parkovanie a druhá časť na relax a oddych. 


Dom sa predáva v stave holodomu (exteriér domu je kompletne dokončený, interiér je v stave holobytu, ideálny na dokončenie podľa vlastných predstáv a vkusu). Jedná sa o nízkoenergetickú stavbu s predpokladanými mesačnými nákladmi do 100 eur.


Ponúkaná nehnuteľnosť sa nachádza v novovytvorenej časti obce, v zástavbe nových rodinných domov, kde všetka infraštruktúra je dokončená a nová v blízkosti centra obce Ivanovce. Priamo v obci Ivanovce sa nachádza základná škola s materskou školou, potraviny COOP Jednota, autobusová zastávka a reštaurácia. Hneď vedľajšia obec Melčice-Lieskové disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou (ZŠ, MŠ, zdravotné stredisko, lekáreň, športová hala, rôzne obchody, potraviny, autobusová a vlaková zastávka atď.) Odporúčame vidieť!


Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak. Zahŕňa kompletný právny servis (vypracovanie kúpnych zmlúv, návrh na vklad do katastra nehnuteľností, odovzdávací protokol, právne poradenstvo) overovanie podpisov, úhrada kolkov vo výške 66,-Eur pre kúpne zmluvy, províziu realitnej kancelárie a osobná asistencia makléra počas celého procesu predaja až po samotné odovzdanie nehnuteľnosti a prepisy energií na príslušných úradoch.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 4
Počet terás 1
Výmera pozemku 496 m2
Úžitková plocha 92 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Parkovanie Vyhradené parkovanie
Energetický certifikát B

Kontaktné údaje

CHALÚPKA reality

Martina Chalúpková

zobraziť telefón