logo reality.sme.sk

Pre rodinné domy, Trenčianske Stankovce, 601 m² ID: 1855169

Lokalita: Trenčianske Stankovce
Ulica: Veľké Stankovce
Výmera pozemku: 601 m2
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 06.08.2019
0 m2
159 900 €

Výstavba nízkoenergetického 3-izb. montovaného drevodomu, Stankovce

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame výstavbu nízkoenergetického montovaného 3-izbového rodinného domu na pozemku s výmerou 601 m2, Trenčianke Stankovce, Veľké Stankovce, ktorý ponúka jedinečnú možnosť ako získať krásny, zdravý a finančne nenáročný domov s nízkymi prevádzkovými nákladmi. Na základe použitia certifikovaných materiálov Vám dodávateľ dokáže poskytnúť záruku na statiku až 30 rokov. využitie dreva ako stavebného materiálu predstavuje moderné, ekonomicky výhodné a v neposlednom rade zdravé bývanie pre Vašu rodinu.
Materiály použité na výstavbu: Fermacell 12,5 mm sádrovláknitá doska s vynikajúcimi izolačnými, stavebnými a fyzikálnymi vlastnosťami, parozábranová fólia 0,22 mm, minerálna vlna 140 mm, konštrukčné drevo KVH 140 mm, zateplenie fasádnym polystyrénom PST 150mm
Rodinný dom typu bungalov sa dodáva v štádiu holodom, ktoré zahŕňa: uzatvorenú hrubú stavbu s bleskozvodmi, zvodmi, oknami a vchodovými dverami, vodoinštaláciou s ohrevom TUV, elektroinštaláciou s rozvádzačom, elektrické vykurovanie, zateplená fasáda 150 mm PST. Osvetlenie, interiérové dvere, podlahy, kúpeľňa a WC nie sú v cene holodomu, je však možné za doplatok zabezpečiť aj kompletnú výstavbu na kľúč podľa požiadaviek budúceho majiteľa, ako interiér, tak aj exteriér.
3-izbová verzia bungalovu má svoje centrum v obývacej izbe prepojenej s kuchyňou, ktorá má menšiu komoru, ktoré sa nachádzajú v jednom krídle domu a v druhom krídle je spálňa, detská izba a priestranná kúpeľňa. Vnútorný priestor má vstupnú halu a menšiu chodbu otvorenú do obývacej miestnosti. Zastavaná plocha je u tohto typu domu 86,40 m2, úžitková plocha 73,45 m2 a rozmery 9,60 x 9 m. Pozemok ponúkaný pre výstavbu bungalovu je slnečný, južne orientovaný s ideálnou výmerou, umiestnený v tichej časti obce, v lokalite novej výstavby troch rodinných domov. Inžinierske siete (elektrina, voda, plyn aj kanalizácia) sú v dosahu.
V cene nehnuteľnosti je kompletný servis spojený s predajom a prevodom nehnuteľnosti - vyhotovenie kúpnej zmluvy, návrhu na vklad do Katastra nehnuteľností vrátane úhrady poplatku za návrh na vklad, sprostredkovanie financovania, úhrada poplatku za návrh na vklad záložných zmlúv do katastra nehnuteľností v prípade, že je úver sprostredkovaný LK REALITY s.r.o., provízia Realitnej kancelárie.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 601 m2

Kontaktné údaje

LK REALITY s.r.o.

Lenka Kičková

zobraziť telefón