logo reality.sme.sk

Hotel, Dolný Kalník, 275 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 1854680

Lokalita: Dolný Kalník
Zastavaná plocha: 143 m2
Výmera pozemku: 3183 m2
Úžitková plocha: 275 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 14.10.2020
275 m2
410 000 €

Na predaj penzión Dolný Kalník

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná kancelária RE/MAX Vám ekluzívne ponúka na predaj zabehnutý celoročne prevádzkovaný penzión VILA ZÁHRADA v lone Turčianskej záhradky v obci Dolný Kalník. Jedná sa penzión rodinného typu (komorný ) vhodný pre rodiny a menšie oslavy nazývaný luxusná zašiváreň. Priestor ponúka 13 lôžok v dvoch apartmánoch a dvoch izbách. Každý apartmán a izba má vlastné sociálne zariadenie. Na poschodí v nočnej časti príručná kuchynka na rannú kávu.
V spodná časť penziónu ponúka spoločenskú miestnosť denný bar s veľkým vstavaným krbom, ktorý dotvára priestor na príjemné posedenie alebo zábavu, 3x sociálne zariadenie, sklad, Kuchyňa, prípravovňa jedál, kotolňa. Celková podlahová plocha 275 m2. Zastavaná plocha domu 144 m2. Penzión je postavený vo vidieckom štýle drevo a kameň veľmi citovo a vkusne dosadené niektoré prvky, dvere, schody masív, vykurovanie kotol na pelety + (eklektický kotol) a lokálne krb, okná drevené - troj sklo, septik.
Veľkou výhodou je priestranný oplotený pozemok, ktorý poskytuje parkovacie miesta pre autá, veľký záhradný altánok s krbom taktiež pridáva pohodovú atmosféru a posedenie pri ohni a v neposlednom rade svoju jedinečnosť si zachováva záhrada, ktorú dotvára jej výsadba listnatých a ihličnatých stromov z časti pozemok obteká miestny potôčik, ktorý tiež prispieva pokojnej atmosfére na odpočinok a posedenie v letných dňoch.
Chodníky okolo domu sú vyložené kameňom. Voda obecná, odpad, septik. Celková výmera pozemku je 3183 m2.
Dolný Kalník je len na skok do najbližšieho mesta Martin cca 3 km. Lyžovanie do Jesenskej Doliny 6 km, taktiež Martinské Hole. Kúpanie Turčianske Teplice 15 km. Turistika na Feratu taktiež je v okolí množstvo trás pre turistov a cykloturistov.
Odporúčam vidieť. Viac informácii Vám radi poskytneme v RK. V cene ponúkanej nehnuteľnosti je kompletný právny servis. Náš hypotekárny poradca Vám bezplatne pomôže získať ideálny úver.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 275 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia
Energetický certifikát Nemá

Kontaktné údaje

RE/MAX Slovakia

Siakľová Ľubica

zobraziť telefón