logo reality.sme.sk

4 izbový byt, Lučenec, 95 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 1853999

Lokalita: Lučenec
Ulica: Štvrť M. R. Štefánika
Úžitková plocha: 95 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 09.09.2020
95 m2
79 000 €

REZERVOVANÉ - 4-IZBOVÝ BYT V CENTRE LUČENCA PRE NÁROČNÝCH (95 m2)

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

* * * R E Z E R V O V A N É * * *

EXKLUZÍVNA PONUKA - túto nehnuteľnosť nájdete len u nás.

Bc. Matej TELEK, RSc. - realitný a hypotekárny špecialista Vám ponúka na predaj luxusný 4-izbový, kompletne zrekonštruovaný byt v najžiadanejšej lokalite centra Lučenca – vo Štvrti M. R. Štefánika. Byt je vhodný na okamžité užívanie bez nutnosti akejkoľvek úpravy, prípadne na výhodný investičný prenájom.

Byt pozostáva zo 4 samostatných izieb s čiastočnou zmenou dispozície vnútorných priestorov, priestrannej kuchyne s kuchynským ostrovčekom, zimnej záhrady, šatníka a kúpeľne s toaletou. Na prízemí bytového domu sa nachádza murovaná pivnica.

Nehnuteľnosť prešla kompletnou rekonštrukciou vnútorných priestorov, ktorá obsahovala: čiastočnú zmenu dispozície bytu, nové elektrické rozvody, montáž značkovej klimatizácie, inštaláciu bezpečnostných a interiérových dverí s obložkovými zárubňami, osadenie plastových okien, nové stierky, zníženie stropu sadrokartónom, výmenu kvalitnej plávajúcej podlahy, vybudovanie zimnej záhrady, šatníka, montáž vstavanej skrine, atypické riešenie kúpeľne s montážou presklenného sprchového kútu s tropickým dažďom a dizajnovej sanity, na mieru zhotovenú kuchynskú linku so zabudovanými elektrospotrebičmi, inštaláciu bodového a dizajnového osvetlenia v byte a mnoho ďalšieho. Orientácia bytu je na severo-západ, s výhľadom na mesto a okolitú zeleň. V byte je zavedený rozvod na káblovú TV a prípojku optického internetu.

Bytový dom prešiel čiastočnou obnovou vonkajších aj vnútorných priestorov, má dva veľké výťahy, ktoré zaručujú komfort sťahovania aj pohybu pre nového majiteľa bytu. Susedia sú slušní, v bytovom dome ani blízkom okolí nežijú žiadne neprispôsobivé rodiny. Vchod sa uzamyká elektronickým vrátnikom na prístupový čip. V okolí bytového domu je dostatok parkovacích miest pre pohodlné parkovanie aj viacerých áut pre nového majiteľa bytu či jeho rodinných príslušníkov, dostatok zelene aj priestor pre vyžitie najmenších členov rodiny. V pešej dostupnosti je priame centrum mesta, dve materské školy, základná škola, potraviny, reštaurácie, obchodné centrum Galéria, lekáreň, nemocnica aj zastávky MHD.

Dizajnová kúpeľňa, priestranný šatník, vstavané skrine, klimatizácia, 4 loggie, zimná záhrada, prémiový kuchynský nábytok so zabudovanými elektrospotrebičmi dávajú bytu skutočný nádych exkluzivity.

V cene nehnuteľnosti je zahrnutý kompletný realitný a právny servis, vypracovanie zmluvnej dokumentácie advokátskou kanceláriou a úhrada poplatkov súvisiacich s overením podpisov u notára.

V prípade, ak máte záujem o financovanie kúpy tejto nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru, tento Vám vybaví náš hypotekárny špecialista ako bonus ZADARMO.

Máte záujem vedieť VIAC? Ozvite sa mi na telefónne číslo 0918 388 888. Rád Vám túto exkluzívnu rezidenčnú nehnuteľnosť predstavím osobne.

© Copyright expertREAL – Fotografie, obrázky, videá a texty sú autorským dielom a majetkom spoločnosti expertREAL s.r.o.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet lodžií 1
Počet balkónov 1
Úžitková plocha 95 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

expertREAL s.r.o.

Bc. Matej TELEK, RSc.

zobraziť telefón