logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Ivanovce, 99 m², Novostavba ID: 1853278

Lokalita: Ivanovce
Ulica: Neuvedená
Zastavaná plocha: 119 m2
Výmera pozemku: 457 m2
Úžitková plocha: 99 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 14.10.2020
99 m2
Cena dohodou

REZERVOVANÉ!!! RD, úžitková plocha 99m2, 457m2 pozemok, Ivanovce

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

RADO Reality Vám ponúka na predaj novostavbu rodinného domu v obci Ivanovce. Rodinný dom s nachádza na pozemku o rozlohe 457m2, z toho 119m2 je zastavaná plocha. Úžitková plocha domu je 99m2. Dispozičné riešenie domu je výborne navrhnuté tak, aby bol dom priestranný a vzdušný. Umiestnenie domu na pozemku je tiež racionálne navrhnuté tak, aby sa maximalizovala užitočná plocha pozemku.

Prvé čo si na dome všimnete je jeho vnútorný rozmer. Dokonalé dispozičné riešenie totiž vytvára dojem, že dom je zvnútra väčší ako zvonku. Z priestrannej vstupnej chodby sa dostaneme do prvej izby, s vlastnou kúpeľňou s WC a priestorom pre vstavanú skriňu/šatník. Ďalej je z chodby vstup do veľkej obývačky s kuchyňou, vďaka ktorej sa nebudete obávať ani početnejších návštev alebo väčších rodinných osláv. Z obývačky s kuchyňou je výhľad a výstup na pozemok. To ocenia najmä mamičky so svojimi ratolesťami, ktoré sa môžu vonku hrať, zatiaľ čo sa ony sa starajú o plynulý chod domácnosti. Z chodby sa ďalej vchádza do dvoch samostatných detských izieb, medzi ktorými sa nachádza druhá kúpeľňa. V tejto druhej kúpeľni sa taktiež nachádza príprava na WC (Geberit).

Dom je postavený z tehly hrúbky 38cm, ktorá je zateplená 16cm hrubým polystyrénom. Stropy sú sadrokartónové, zateplené 40cm vatou. Na streche je položená betónová škridla. Fasádna omietka je silikónová umývateľná. Okná sú osadené plastové s trojskom. V celom dome sú elektrické rozvody. V každej izbe je aj rozvod televízie, rádia a internetu. Do domu je privedená elektrická energia, obecný vodovod, kanalizácia a optický internet. Plynová prípojka do domu dovedená nie je, no na pozemku sa nachádza aj tá. Kúrenie je podlahové elektrické s prípravou na termostat v každej miestnosti. V cene domu sú aj elektrické zásuvky a vypínače, ktoré v čase fotenia ešte nestihli byť namontované.

Okolie domu je tiché a príjemné. Dom sa nachádza v novovybudovanej lokalite v blízkosti centra obce Ivanovce. Priamo v obci Ivanovce sa nachádza základná škola s materskou školou, potraviny COOP Jednota, autobusová zastávka a reštaurácia. Obec Ivanovce je vzdialená od krajského mesta Trenčín len 11km (9minút) a od Nového Mesta nad Váhom 12km.

Rodinný dom spĺňa energetický certifikát kategórie A.

3D prehliadka: https://my.matterport.com/show/?m=kUpemkxXfeG


Patrik Pavlík, RSc.
RADO Reality Group
Tel: +421 902 90 60 90
pavlik@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak. Nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa. V cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 457 m2
Úžitková plocha 99 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Energetický certifikát Nemá

Kontaktné údaje

RADO Reality Trenčín s.r.o.

Patrik Pavlík

zobraziť telefón