logo reality.sme.sk

2 izbový byt, Dolný Kubín, 62.07 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 1852932

Lokalita: Dolný Kubín
Ulica: Pelhřimovská
Úžitková plocha: 62.07 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 13.10.2020
62,1 m2
Cena na vyžiadanie

REZERVOVANÉ Veľký 2-izbový byt (62m2) na Bysterci

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

REZERVOVANÉ - tomuto bytu sme už našli nového majiteľa. Hľadáte podobný? Ozvite sa mi a nájdem ideálny byt aj pre vás ;)


2-izbový byt o rozlohe 62 m2 sa nachádza v najlepšej lokalite Dolného Kubína, výhodou je centrum mesta a tichá lokalita s množstvom zelene. V okolí sú školy, škôlky, obchod, zastávka, pohostinstvá, detské ihriská. Bytovka je panelovázateplená, vnútorné spoločenské priestory boli zrekonštruované.


Rekonštrukcia bytu je staršia, prerobené boli plastové okne, murované jadro, nová kuchyňa so spotrebičmi, nie sú potrebné už veľké zásahy rekonštrukcie.
V kúpeľni je sprchový kút aj vaňa a dostatok úložného priestoru, kuchyňa je vzdušná s rohovou kuchynskou linkou a vstavanými spotrebičmi, izby sú veľkostne totožné.


Byt je svojou veľkorysou rozlohou veľmi priestranný a otvorený čo ocení každý vlastník, je to jeden z najväčších dvojizbových bytov, ktoré sa na sídlisku nachádzajú. Situovaný je na juh a západ na prízemí bytového domu, prislúcha k nemu aj pivnica.


Oceníte nízke mesačné náklady, na 1 osobu sú 73€ + elektrika.


Parkovanie je verejne pred panelákom s veľkým množstvom parkovacích miest a tak nebudete mať problém zaparkovať v akýkoľvek deň a čas.


Pri rýchlom jednaní a vážnom záujme je možné sa na cene dohodnúť.


Upozornenie: Popis nehnuteľnosti - text alebo časť textu, fotodokumentácia a video sú majetkom a autorským dielom spoločnosti FINREA s.r.o. a ich použitie je spoplatnené podľa cenníku uvedeného na www.finrea.sk. Pri viacerých záujemcoch o nehnuteľnosť, majiteľ si vyhradzuje právo vybrať záujemcu s najvýhodnejšou ponukou. 

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 62,1 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

FINREA - ak vám záleží na výsledku

Lea Martvoňová

zobraziť telefón