logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Ivanovce, 215 m², Vo výstavbe ID: 1852915

Lokalita: Ivanovce
Ulica: Melčice - Dolina
Zastavaná plocha: 96 m2
Výmera pozemku: 650 m2
Úžitková plocha: 215 m2
Stav nehnuteľnosti: Vo výstavbe
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 13.10.2020
215 m2
64 000 €

Na predaj rozostavaný rodinný dom v Ivanovciach, časť Melčická dolina

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na predaj rozostavaný dom v obci Ivanovce, časť Melčice-Dolina, ktorá sa nachádza 20 km od centra mesta Trenčín. Ponúka Vám spojenie krásnej prírody a tichého dedinského prostredia. Obec Ivanovce ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, ako sú: materská škola, základná škola, potraviny, pošta, autobusová zastávka atď.

Na pozemku o výmere 650 m2 sa nachádza rozostavaný dom, ktorý si budúci majiteľ môže prispôsobiť podľa vlastných predstáv. Zatiaľ je postavená len hrubá stavba, ktorá pozostáva z troch nadzemných podlaží (NP). Na 1NP sa nachádza garáž, pivnica a kotolňa. Na 2NP je situovaná obytná časť domu, kde sa nachádzajú zádverie, hala, kuchyňa, kúpeľňa, WC, 2 izby s oblúkovými prechodmi a špajza. V podkroví sa nachádza chodba, práčovňa, sušiareň, WC, 2 samostatné podkrovné izby a balkón. Zastavaná plocha domu je 96 m2, celková úžitková plocha domu je 215 m2.

Pozemok sa nachádza v doline, ktorá hraničí s územím CHKO Biele Karpaty, a preto sa už v tejto časti obce nepočíta s rozsiahlou výstavbou.

Nepremeškajte túto jedinečnú príležitosť a bývajte na skok od mesta a ešte bližšie od prírody!


Nami uvedená cena je vrátane poplatku za sprostredkovanie realitnou kanceláriou, vrátane právneho servisu a všetkých poplatkov, ako overenie podpisov a vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností v hodnote 66,- EUR. Dohoda na cene je vždy možná.
Sme realitná kancelária, ktorá si zakladá na korektnom jednaní s klientom. V našom záujme je prvoradá spokojnosť ako predávajúceho tak i kupujúceho. Ak si chcete dohodnúť prehliadku, prípadne máte akékoľvek doplňujúce otázky, informácie Vám rád zodpoviem na tel. č.: +421 949 226 162, e-mailovej adrese: adriana.krskova@zajoreality.sk, prípadne v našej kancelárii so sídlom v Trenčíne, budova KERAMOPROJEKTU, 2 poschodie.
Adriana Kršková – ZAJO Reality, s.r.o.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 4
Počet balkónov 1
Výmera pozemku 650 m2
Úžitková plocha 215 m2
Stav nehnuteľnosti Vo výstavbe
Parkovanie Garáž

Kontaktné údaje

ZAJO Reality,s.r.o.

Adriana Kršková

zobraziť telefón