logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Slopná, 124 m², Pôvodný stav ID: 1852873

Lokalita: Slopná
Ulica: Slopná
Zastavaná plocha: 124 m2
Pivničná plocha: 30 m2
Výmera pozemku: 372 m2
Úžitková plocha: 124 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 13.10.2020
124 m2
59 900 €

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS Vám ponúkame na predaj starší rodinný dom v obci Slopná.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

3D Virtuálna prehliadka TU.


https://my.matterport.com/show/?m=SxWMQhYiZaR


Video prehliadka TU.


https://youtu.be/xfcHNVXwDPM


EXKLUZÍVNE IBA U NÁS Vám ponúkame na predaj starší rodinný dom v obci Slopná pri Považskej Bystrici. Dom stojí na pozemku o rozlohe 372 m2, z toho zastavaná plocha predstavuje 124 m2. Jedná sa o jednopodlažný, čiastočne podpivničený objekt v pôvodnom stave. Prízemie domu pozostáva zo vstupnej chodby, z troch obytných miestností, kuchyne a špajze. Dom je napojený na el. energiu a plyn. Voda zo studne. Vo dvore je malá hospodárska časť, WC suchá toaleta, žumpa nie je. V blízkosti turistická oblasť: Strážovské vrchy, neďaleko obec Čičmany, Mojtín, Zliechov. Vzdialenosť do Pov. Bystrice 10 km, Púchov 10 km, pripojenie na D1 8 km.
Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie, vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!+ ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK DO VÝŠKY 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.


+ ZADARMO MÁ KUPUJÚCI AJ PREDÁVAJÚCI K DISPOZÍCIÍ VEĽKÉ SŤAHOVACIE AUTO SO ŠOFÉROM NA DOBU 5 HODÍN. V RÁMCI MESTA SA POHONNÉ LÁTKY NEPLATIA, DO INÝCH MIEST PODĽA DOHODY. DODÁVKA JE K DISPOZÍCIÍ JEDNORÁZOVO.


Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 3
Výmera pozemku 372 m2
Úžitková plocha 124 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

BartanusReality s.r.o.

Slávka Vojtková

zobraziť telefón