logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Točnica, 586 m², Pôvodný stav ID: 1852107

Lokalita: Točnica
Ulica: Americké námestie
Výmera pozemku: 2396 m2
Úžitková plocha: 586 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 22.05.2020
586 m2
36 990 €

Na predaj rodinný dom, Točnica.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

XEMAR (maros.mesik@xemar.sk alebo 0911 807 925), Vám ponúka na predaj starší rodinný dom v obci Točnica. Je to veľmi pekné a tiché prostredie vhodné na rekreačnú chalupu, víkendový domček alebo aj na celoročné bývanie.


Rodinný dom je v pôvodnom stave, čo dáva novému majiteľovi široké možnosti realizácie rekonštrukcie podľa jeho vlastných predstáv. Nachádza sa na rovinatom slnečnom pozemku o rozlohe 2396 m2. Zastavaná plocha je 586 m2. Obytná plocha 85 m2.


Dom je neobývaný, suchý , postavený z nepálenej tehly. Krytina – škridla. Krov je zachovalý a ponúka možnosť dobudovania ďalších obytných priestorov. Nehnuteľnosť je napojená na verejný vodovod, elektrinu, plyn, odpady sú vyvedené trativodom. Vykurovanie plynovými gamatkami.


Dispozične pozostáva ( z 2 miestností a kuchyne).  Zadná časť je pristavená, má vlastný vchod a slúži ako komora ) ktorú je možné prerobiť na ďalšiu izbu. Z komory sa vychádza na podkrovie.


Obrovským bonusom je však široký slnečný pozemok, prístupný z dvoch strán, s dvorom a dlhou záhradou, kde je dostatok priestoru na rekreáciu, alebo aj na hospodárske využitie, prípadne na podnikateľské účely. Možnosť rozčlenenia na viac pozemkov ( investícia na stavbu ďalších rodinných domov ).


Na pozemku je samostatne stojaca stavba a šopa (dielňa/kurín). Záhrada ponúka jablone, gaštan, orechy a slivky.


Ak máte záujem o viacej informácií, prípadne o obhliadku danej nehnuteľnosti neváhajte ma kontaktovať na telefónnom čísle 0911 807 925alebo na maros.mesik@xemar.sk .


 


 

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 2 396 m2
Úžitková plocha 586 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

XEMAR realitná spoločnosť s.r.o.

Maroš Mesik

zobraziť telefón