logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Málinec, 591 m², Pôvodný stav ID: 1851706

Lokalita: Málinec
Ulica: Americké námestie
Výmera pozemku: 591 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 19.08.2020
0 m2
24 800 €

Na predaj starší rodinný dom, chalupa, Málinec, okr. Poltár

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

XEMAR (maros.mesik@xemar.sk alebo 0911 807 925), Vám ponúka na predaj starší rodinný domček vhodný na chalupu, alebo aj na trvalé bývanie. Nachádza sa na pozemku o rozlohe 591 m2 v obci Málinec, na tichom a slnečnom mieste.Dom je neobývaný, suchý , postavený z nepálenej tehly. Je v pôvodnom stave a záleží len na novom majiteľovi, či sa rozhodne pre jeho kompletnú rekonštrukciu alebo zbúranie. Treba vidieť na živo.

Strecha je nová ( latovanie, hrady)  krytina je škridla - zachovalá. Kúrenie: kombinované (gamatky, tuhé palivo). Treba vidieť na živo.Dispozične pozostáva z 2  miestností, kuchyne, spajzy, komory s možnosťou prerobenia ako ďaľšej izby a drevárne ( sklad, hosp. budova)


Pozemok je udržiavaný, všetky IS sú v blízkosti. 


Nehnuteľnosť je napojená na verejný vodovod, elektrinu a k dispozícii je aj plynová prípojka. V blízkosti pozemku je kanalizačná prípojka.Status: aktívne, Vlastníctvo: osobné, Stav: vhodný ne rekonštrukciu, Plochapozemku: 591 m2, Zastavaná plocha: 130 m2, Počet izieb: 2, Kuchyňa: áno, Energetický certifikát: nie, Parkovanie: áno, Inžinierske siete: áno, Kanalizácia: áno, Materiál: nepálená tehla, Zateplený objekt: nie, Pivnica: nieOkolitá príroda je doslovným rajom na oddych, ale i na prechádzky a turistiku.Ak máte záujem o viacej informácií, prípadne o obhliadku danej nehnuteľnosti neváhajte ma kontaktovať na telefónnom čísle 0911 807 925 alebo na 
maros.mesik@xemar.sk 


 


 


 


 


 


 


 


 

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 591 m2
Úžitková plocha 0 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

XEMAR realitná spoločnosť s.r.o.

Maroš Mesik

zobraziť telefón