logo reality.sme.sk

Málinec, 952 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 1851697

Lokalita: Málinec
Ulica: Americké námestie
Úžitková plocha: 952 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 25.08.2020
952 m2
420 000 €

Exkluzívne na predaj multifunkčná budova.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

 


XEMAR ( maros.mesik@xemar.sk alebo 0911 807 925), Vám ponúka na predaj dvojpodlažnú komerčnú budovu v obci Málinec, okres Poltár


Objekt je umiestnený v oplotenom areály bývalých sklární. Budova disponuje veľkou variabilitou a využiteľnosťou priestorov (predajné, kancelárske, výrobné, skladové priestory, zábavné – diskotéka, pneuservis, autoservis). Predáva sa s kompletným vybavením, poprípade podľa dohody.


V prízemnej časti budovy sa nachádzajú priestory z veľkej časti vybavené pre prevádzku pneuservisu a autoservisu. Nachádzajú sa tu nové rolovacie brány. Na druhom podlaží sú priestory vybavené profesionálnou aparatúrou a nábytkom na spustenie discotéky, plus povolenia. Pri zariaďovaní týchto priestorov bola vykonaná rekonštrukcia a obsahovala nové plastové okná, elektrické rozvody, nové podlahy, obklady, dlažba, omietky a stierky. Možnosť kúrenia kotlom na olej a kotlom na pelety.


 


Dispozičné riešenie:


1.Podlažie: 4x WC, 3 x kancelárske priestory, veľká priestranná hala vybavená barovým pultom, kuchynkou, WC so sprchovým kútom, profesionálnou aparatúrou,osvetlením a nábytkom, 1x priestor vybavený pre autoservis, 1x priestor vybavený pre pneuservis, 2x skladové priestory.


2.Podlažie: veľká priestranná hala, ktorá je rozdelená na hernú časť a na príjemné posedenie tiež vybavená nábytkom.


Budova sa predáva s kompletným vybavením. Toho času je tam zabehnutá prevádzka s predajom zmrzliny a nápojov na osvieženie v letných dňoch.


 


Môj kontakt:


Maroš Mesik


maros.mesik@xemar.sk


0911 807 925


 

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 952 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

XEMAR realitná spoločnosť s.r.o.

Maroš Mesik

zobraziť telefón