logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Smižany, 81 m², Novostavba ID: 1849549

Lokalita: Smižany
Ulica: Smižany
Úžitková plocha: 81 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 12.10.2020
81 m2
125 000 €

Exkluzívne: novostavba rodinného domu, Smižany, okres Sp.N.Ves

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Exkluzívne ponúkame na predaj samostatnú obytnú jednotku s garážou a parkovacím miestom nachádzajúcu sa v oplotenom areáli novostavby trojdomu v obci Smižany. Nehnuteľnosť s podlahovou plochou 81,5m2 pozostáva z prízemia a jedného nadzemného podlažia. Na prízemí sa nachádza zádverie, obývacia miestnosť s kuchyňou, terasa a toaleta. Nadzemné podlažie tvoria dve samostatné obytné miestnosti, kúpeľňa a samostatná toaleta. Rodinný dom bude napojený na rozvod elektrickej energie, verejnú kanalizáciu a obecný vodovod. Vykurovanie bude elektrické podlahové. Ohrev vody bude zabezpečený elektrickým bojlerom. Dom pórobetónovej konštrukcie bude tepelne izolovaný 150mm polystyrénom, strecha bude plechová, okná plastové s izolačným trojsklom.
K nehnuteľnosti vedie asfaltová príjazdová komunikácia. Lokalita v ktorej sa rodinný dom nachádza má výbornú občiansku vybavenosť.
Každá bytová jednotka bude mať samostatný vstup a dvor. Nehnuteľnosti sa budú na kupujúcich prevádzať v štádiu holodom. Predpokladaný termín ukončenia stavby je leto 2021. Cena predávanej nehnuteľnosti je 125.000€ a zahŕňa všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva. Právny servis zabezpečujeme prostredníctvom advokátskej kancelárie. V prípade záujmu Vám ponúkame bezplatné finančné poradenstvo našim odborníkom, spojené s financovaním nehnuteľnosti. Pre viac informácií a prípadnú obhliadku nás neváhajte kontaktovať na tel. č.: 0915 140 759.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 0 m2
Úžitková plocha 81 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Energetický certifikát Nemá

Kontaktné údaje

Alpha Reality s.r.o.

Martin Augustiňák

zobraziť telefón