logo reality.sme.sk

2 izbový byt, Senica, 46 m², Novostavba ID: 1847209

Lokalita: Senica
Ulica: Sadová
Pivničná plocha: 1 m2
Úžitková plocha: 46 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 14.03.2020
46 m2
71 900 €

NEO: Nový rezidenčný projekt Pri Parku - krásne dvojizbové byty na predaj

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Už dlhší čas sa rozhliadate po novom bývaní avšak nič Vás nechytilo za srdce? Neoreal práve teraz ponúka na predaj byty v krásnej a úplne novej rezidencii Pri Parku. Rezidenčný projekt je tvorený dvoma päťpodlažnými bytovými domami. Vyznačuje sa jednoduchými líniami a moderným dizajnom.

Ak hľadáte ideálne miesto pre bývanie a Váš nový domov, práve ste ho našli. Príjemná výška bytových domov a bezprostredná blízkosť mestského parku vytvára z projektu Pri Parku dokonalý domov. K dispozícií máme 1-izbové, 2-izbové a 3-izbové byty a je len na Vás, ktorý bude ten Váš. K bytom patria komory, ktoré sa nachádzajú na rovnakom podlaží ako byt.

V porovnaní so starými bytmi, budú v každom byte veľké francúzke okná, byty budú jednak viac presvetlené a taktiež budú pôsobiť aj modernejšie. Bytový dom bude extra úsporný, s najnižšou energetickou triedov A0. Aj od toho sa budú odvíjať mesačné náklady, ktoré budú výrazne nižšie, ako je tomu pri starých bytoch.

Pre nových obyvateľov rezidenčného projektu PRI PARKU, je dostatok vonkajších ale aj garážových parkovacích miest. Každý vchod disponuje dostatočne veľkým výťahom až pre 8 osôb a samozrejmosťou je aj úplný bezbarierový prístup.

Byty sú navrhnuté v modernom dizajne a budú odovzdané v štandarde s podlahami, obkladmi, dlažbami a sanitou v kúpeľni a interiérovými dverami. K bytom je možné doobjednať si priamo pri kúpe klimatizáciu a vonkajšie žalúzie.

Projekt je lokalizovaný v blízkosti centra mesta Senica na ulici Sadová. Z bytových domov je priamo prístupný, krásny, mestský park s detským ihriskom a malebnou riečkou Teplica. Práve toto je ideálne prostredie pre Vás a Vašu rodinu, ktoré Vám poskytuje bezpečie a kúsok prírody v meste. Krásnou prechádzkou v parku sa dostanete až k športovej zóne s futbalovým a zimným štadiónom, tenisovými kurtmi a letným kúpaliskom. Ak ste aktívnym aj pasívnym športovcom, tak toto je ideálne miesto na trávenie voľného času.

V susedstve rezidencie sa nachádza úplná občianska vybavenosť a kúsok od Vášho nového bývania nájdete autobusovú stanicu, Mestský úrad, námestie, supermarket, obchodné centrum, či zdravotné stredisko. Taktiež sa na Vás teší Family centrum, plaváreň, kaviarne a reštaurácie, ktoré Vás čakajú v blízkom okolí Vášho nového bývania.

A ktorý z bytov môže byť práve Vašim majetkom?

Krásny a priestranný dvojizbový byt o výmere 46,5 m2, ku ktorému prislúcha navyše aj balkón o výmere 4,3 m2. V byte budete bývať ako prvý, takže si môžete vytvoriť dokonalý priestor, presne podľa Vašich predstáv.

Dispozícia bytu je veľmi funkčná a predstavu o nej Vám načrtne nákres v galérií. Veríme, že práve v tomto byte sa budete cítiť dobre a nájdete tu všetko, čo ste doteraz hľadali.
Predpredajová cena bytu je 71900 €. Pozor, ceny sa budú priebežne zvyšovať.

Zvyšnú ponuku ešte dostupných bytov si môžete pozrieť na stránke projektu :
http://priparku.sk/

V prípade záujmu alebo akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať ešte dnes :

Dušan Sivák - NEOREAL
sivak@neoreal.sk
0948880988

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Úžitková plocha 46 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

NEOREAL ,s.r.o.

Dušan Sivák

zobraziť telefón