logo reality.sme.sk

4 izbový byt, Častkovce, 115 m², Pôvodný stav ID: 1847184

Lokalita: Častkovce
Ulica: .
Pivničná plocha: 1 m2
Úžitková plocha: 115 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 23.10.2019
115 m2
97 900 €

NEO- predaj 4izbový byt v novom projekte Častkovce

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Po úspešnom ukončení prvej etapy v projekte Častkovce, spúšťame ďalšiu etapu 9 bytových jednotiek s vonkajšími parkovacími státiami.

4- izbový byt s úžitkovou plochou 115,8 m² na 1.nadzemnom podlaží.

POUŽITÉ MATERIÁLY
NOSNÉ KONŠTRUKCIE A PRIEČKY: základy sú betónové so železobetónovou doskou. Obvodové vonkajšie murivo z tehál HELUZ Family hr. 440mm. Priečky sú z tehál Heluz hr. 140mm.
STROPY A STRECHA: steny sú ukončené železobetónovým vencom, na ktorom je uložený drevený krov s krytinou značky Terran Danubia Evo, zateplený minerálovou vlnou 400mm.
VÝPLNE OTVOROV: všetky okná, vstupné vchodové dvere a dvere na terasu sú plastové biele, všetky okná a dvere sú s trojsklom s otváraním z boku aj ako vetračka, štandardná výbava: poistka proti chybnej manipulácii na OS (okná + mikroventilácia). Byt na 1.poschodí má strešné okná zn. VELUX.
ÚPRAVA STIEN: vnútorné steny sú z jednovrstvovej sádrovej gletovanej omietky. Obvodové murivo je upravené jadrovou omietkou a silikónovou omietkou.
VYKUROVANIE A ROZVODY: vykurovanie a ohrev TÚV je zabezpečené plynovým kondenzačným kotlom značky Viessmann s vodným podlahovým kúrením značky Comisa. Sú zabezpečené kompletné rozvody vody, kanalizácia domu, kompletná elektroinštalácia (vypínače a zásuvky- štandard biela, osvetlenie je ukončené spojkou "čokoládkou" svietidlá nie sú zahrnuté v cene), vrátane pripojenia do verejných sietí, slaboprúd a bleskozvod. Zmeny v rozvodoch za príplatok.
VONKAJŠIE ÚPRAVY: spevnené plochy pred vstupom a okolo celej budovy (spoločné priestory) vyhotovené z betónovej zámkovej dlažby. Oplotenie v prednej časti pozemku z betónových tvárnic, v bočnej časti (medzi predzáhradkami bytov) poplastované pletivo a oceľové stĺpy bez brány a bráničky.
MOŽNOSŤ ZAKÚPENIA:
- Parkovacieho státia do súkromného vlastníctva v cene 1.500.-EUR s DPH
INTERIÉR:
VCHODOVÉ DVERE DO BYTOV- dvere DRE v úprave CELL, biele
SCHODISKO- keramická gresová dlažba
CHODBA- keramická gresová dlažba
KOPKA- keramická gresová dlažba
EXTERIÉR:
BALKÓN- exteriérová mrazuvzdorná gresová dlažba so soklom, zábradlie

Obec Častkovce sa môže pýšiť svojou polohou v blízkosti Malých Karpát. Okolitá krása vám vyrazí dych a zároveň poskytne dostatočnú pohodu.

Výborná dostupnosť

Do okolitých miest to nemáte ďaleko. Bytové domy sa nachádzajú 8 km od Nového Mesta nad Váhom a 15 km od Piešťan. Najbližšie napojenie na diaľnicu D1 smer Bratislava alebo Žilina je od vás len 12 km.

Kompletná občianska vybavenosť

Cena nehnuteľnosti je 97.900.-EUR

Byt je možné kúpiť prostredníctvom hypotekárneho úveru, s vybavením ktorého Vám radi pomôžeme.

V prípade otázok alebo záujmu o osobné stretnutie ma neváhajte kontaktovať.

Tomáš Andel
0911 147 939
andel@neoreal.sk
www.neoreal.sk

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 115 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

NEOREAL ,s.r.o.

Tomáš Andel

zobraziť telefón