logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Bodorová, 910 m², Vo výstavbe ID: 1845039

Lokalita: Bodorová
Ulica: nezadaná
Úžitková plocha: 910 m2
Stav nehnuteľnosti: Vo výstavbe
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 13.08.2020
910 m2
135 000 €

Novostavba rodinného domu, Bodorová

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na predaj rodinný dom novostavbu nízkoenergetického 4-izbového bungalovu o rozmere 9x16 m na pozemku s rozlohou 910 m2 v obci Bodorová. 
IS: na pozemku elektrika, vlastná vodovodná šachta, žumpa o objeme 12 m3
RD sa predáva v štádiu - holodom, po dohode možnosť aj na kľúč.
RD je postavený z Ytongu, strecha väzníkový krov s plným debnením a položenou škridlou zn. Bramax max7, plastové okná 3-sklo zn. Slovaktual, vstupné dvere hliníkové, z vonkajšej strany zateplený polystyrénom, z vrchnej strany zaizolovaný nastriekanou penou, striekané sadrové omietky, omaľovaný na bielo, elektroinštalácia - zásuvky, vypínače a LED osvetlenie, teplovodné kúrenie na elektrický kotol, príprava na krb alebo krbovú pec, príprava na inteligentné kúrenie, príprava na video - vrátnika, s možnosťou vybrať si farbu vonkajšej omietky. 
Dispozícia: 2x izba, 1x spálňa s 1x šatníkom a 1x samostatnou kúpeľňou, 1x ďalšia kúpeľňa, kuchyňa s obývacou miestnosťou, 1x ďalšie samostatné WC pre návštevu, 1x technická miestnosť a 1x špajza, čo sa týka exteriéru, 1x prístrešok na auto a 1x prístrešok na terasu, oplotenie z troch strán. 
Obec Bodorová sa nachádza 6 km od okresného mesta Turčianske Teplice a 21 km od mesta Martin s možnosťou napojenia sa po 4 km na rýchlostnú cestu TR - MT.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 0 m2
Úžitková plocha 910 m2
Stav nehnuteľnosti Vo výstavbe

Kontaktné údaje

ALPIA, s.r.o.

Simona Diabelková

zobraziť telefón