logo reality.sme.sk

Chata, Bobrovník, 696 m², Novostavba ID: 1844718

Lokalita: Bobrovník
Ulica: nezadaná
Úžitková plocha: 696 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 03.07.2019
696 m2
198 000 €

Investičná príležitosť. Chata s dvomi apartmánmi na predaj, Bobrovník pri Liptovskom Mikuláši

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na predaj novostavbu chaty s obývaným podkrovím s dvomi samostatnými vstupmi v atraktívnej oblasti Liptova. Objekt sa nachádza v extraviláne obce Bobrovník, 100 m od priehrady Liptovská Mara a 50 m od prístavu Marína Liptov.
Dispozične: 1.NP -obývacia miestnosť s možnosťou dobudovania krbu s prípravou na kuchyňu a komora, kúpeľňa a WC, tri samostatné izby, terasa. Podkrovie so samostatným vstupom - tri izby s krásnym výhľadom na Liptovskú Maru a Choč, balkón, technická miestnosť, spoločenská miestnosť s kuchynskou časťou, kúpeľňa s WC. Strecha je sedlová so škridlovou krytinou, okná sú drevené eurookná.
Kúrenie je ústredné, riešené elektickým kotlom Protherm, ktorý zohrieva aj TÚV. Spodné podlažie je vykurované podlahovým kúrením a vrchné radiátormi.
Chatu je potrebné dokončiť a skolaudovať. Chýba schodisko do vrchnej časti, interiérové dvere, sanita kúpeľní a WC, kuchyne, pozapájať elektrorozvádzače, vypínače a zásuvky, zariadenie izieb a spoločenských miestností, zábradlie terasy a zariadenie nábytkom.
Prístup k pozemku je po spevnenej ceste a pozemok má výmeru 696 m2. Okolie chaty je upravné trávnikom s možnosťou dobudovania altánku.
IS: voda (verejný vodovod), elektrina (220 V, 380 V) odpad je riešený formou žumpy.
Poloha chaty ponúka dokonalé možnosti pre všetkých milovníkov letných aj zimných aktivít. A preto, či už máte radi prechádzky prírodou, vysokohorskú turistiku, cyklistiku, lyžovanie alebo je vašou vášňou voda a holdujete jachtingu, windsurfingu, paddleboardu, veslovaniu, kajaku či dobrej rybačke, všetky tieto aktivity máte na dosah ruky. V blízkosti sa nachádzajú známe Aquaparky GINO Paradise Bešeňová (4km) a Tatralandia (10km).

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 0 m2
Úžitková plocha 696 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

ALPIA, s.r.o.

Peter Maga

zobraziť telefón