logo reality.sme.sk

Pavčina Lehota, 2607 m², Novostavba ID: 1844439

Lokalita: Pavčina Lehota
Ulica: nezadaná
Úžitková plocha: 2607 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 01.03.2016
2 607 m2
490 000 €

Atraktívny penzión na predaj, skvelá poloha, zaujímavá investičná príležitosť!

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

LEN 10 ROČNÁ NÁVRATNOSŤ INVESTÍCIE- VYUŽITE TÚTO PRÍLEŽITOSŤ!
Ponúkame na predaj zabehnutý, štýlový, celoročne prevádzkovaný penzión so zabehnutou klientelou v bezprostrednej blízkosti najväčšieho lyžiarskeho strediska Slovenska Jasná - Chopok. Nachádza sa v obci Pavčina Lehota.
Penzión pozostáva zo 7 izieb s kapacitou 14 pevných lôžok a 12 prísteliek. Súčasťou každej izby je kuchynský kút, TV s výberom satelitných programov, kúpeľňa a toaleta. Spoločenská miestnosť s krbom a TV môže slúžiť na spoločenské stretnutia ubytovaných hostí, firemné prezentácie a školenia. V penzióne je k dispozícii aj miestnosť na odkladanie lyžiarskej výstroje a bicyklov.Veľký rovinatý a perfektne udržiavaný pozemok o výmere 2600m2 umožňuje hlavne v letnom období rodinám s deťmi možnosť nerušenej zábavy ( trampolína, preliezky... ). Vkusne zariadený záhradný prístrešok je využívaný na vonkajšie posedenia s možnosťou grilovania.. Atraktívnu polohu okrem zimného vyžitia v spomínanom lyžiarskom stredisku zvýrazňuje možnosť rôznych aktivít aj v letných mesiacoch ( návšteva známych jaskýň v Demänovskej Doline, aquaparkov Tatralandia, Bešeňová, Liptovská Mara , turistika, splavy, jazda na koni.)
Výpočet orientačnej návratnosti tejto investície sa opiera o ceny prenájmov obdobných penziónov v tejto lokalite, kde by aj pri nižších cenách ako sú bežné a cca polovičnej vyťaženosti izieb bola dosiahnutá návratnosť investície len 10 rokov. Penzión má tiež potenciál pre ďaľšie rozširovanie, zriadenie kuchyne, umožňuje tiež ubytovanie majiteľa v 2 - izbovom byte.Pre viac informácií a zabezpečenie obhliadky volajte na t.č. 0911 657 860.
 
Videoobhliadku si môžte pozrieť tu.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 2 607 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

ALPIA, s.r.o.

Mgr. Dominika Švagerko Galiková

zobraziť telefón