logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Trstená, 120 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 1840750

Lokalita: Trstená
Ulica: J.Kollára
Výmera pozemku: 701 m2
Úžitková plocha: 120 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 20.11.2019
120 m2
Cena na vyžiadanie

PREDANÉ EXKLUZÍVNE Predaj veľkého rodinného domu v Trstenej na ulici J.Kollára

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

PREDANÉ


tento dom si už našiel nového majiteľa. Hľadáte podobný? Zavolajte a nájdem ideálne miesto na relax aj pre vás ;)


Je tu príležitosť pre Vašu kúpu. Ak ste zatúžili nájsť pre seba a Vašu rodinu dom so slnečným a rovinatým pozemkom v tichej uličke na ulici J. Kollára, priamo v strede mesta s rýchlym prístupom všade?


Máme pre Vás práve teraz exkluzívne, veľký rodinný dom priamo v centre mesta Trstená, ktorý Vás zaujme aj ako nový domov ideálny na bývanie, ako aj investícia vhodná na podnikanie. 


Predstavujeme Vám útulný, veľký 3 podlažný rodinný dom, ktorý stojí na slnečnom pozemku s rozlohou 701 m2 priamo v centre mesta Trstená.


Ak vstúpime schodiskom do jeho pivničnej časti, oslovia nás 3 veľké miestnosti. Pivničná časť pozostáva z troch veľkých miestnosti: a to z práčovne, technickej miestnosti na kúrenie a z veľkej miestnosti určenej ako dielňa, či sklad.


Do obytnej časti vstúpime priamo po schodisku. Tu nás hneď očarí veľká moderná kuchyňa so spotrebičmi, ktorá je prepojená s obývacou miestnosťou.


Hneď oproti cez chodbu máme kúpeľňu so sprchovým kútom, ako aj samostatným wc.


V druhej polovici domu prejdeme z chodby do modernej spálne súčasťou ktorej sú i vstavané skrine, alebo do veľkej detskej izby.


Ak pokračujeme po schodišti do podkrovia, dostaneme sa do dvoch útulných izieb určených na relax a zariadených ako pracovňa pre denné použitie.


Dom je štandardne pripojený na všetky siete, ako je: plyn, elektrika, voda, optický internet s dvomi prípojkami, ale aj s možným prístupom k domu z ulíc pred a za domom.


Ak Vás naša ponuka domu v centre Trstenej zaujala, neváhajte si pozrieť našu video obhliadku, volajte nám na 0917 111 900,  alebo píšte na: harmaniak@finrea.sk


Upozornenie: Popis nehnuteľnosti - text alebo časť textu, fotodokumentácia a video sú majetkom a autorským dielom spoločnosti FINREA s.r.o. a ich použitie je spoplatnené podľa cenníku uvedeného na www.finrea.sk

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Výmera pozemku 701 m2
Úžitková plocha 120 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Energetický certifikát Nemá

Kontaktné údaje

FINREA - ak vám záleží na výsledku

Dr. Tibor Harmaniak

zobraziť telefón