logo reality.sme.sk

2 izbový byt, Dojč, 51 m², Novostavba ID: 1840407

Lokalita: Dojč
Ulica: Dojč
Úžitková plocha: 51 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 05.10.2020
51 m2
45 000 €

Šikovný 2-izb.byt na predaj, pripravený k rekonštrukcii podľa vlastných predstáv

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na predaj šikovný 2-izbový byt nachádzajúci sa na 2 poschodí v 3podlažnej bytovke v obci Dojč.
Byt s celkovou plochou 51,61m2 dispozične pozostáva zo vstupnej chodby. Z chodby sa vchádza zľava aj sprava do dvoch nepriechodných izieb. Veľkým bonusom je, že každá izba má samostatný výstup na krytú loggiu.
Z chodby je prístupná i samostatná toaleta a kúpeľňa. Cez priechodnú chodbu je vstup do kuchyne, kde sa nachádza plynový kotol, zabezpečujúci vlastné kúrenie a ohrev teplej vody.
Byt sa predáva v stave holobytu, boli tu vymenené len nové plastové okná. Majiteľmi bol predpripravený pre realizovanie rekonštrukcie podľa vlastných predstáv a bez obmedzujúceho sa prispôsobovania.
Súčasťou predaja je i prislúchajúca pivnica s plochou cca 3 m2.
Parkovanie je možné priamo pred bytovkou. Bytovka je napojená na všetky IS vrátane IT a káblovej TV, okrem kanalizácie. Disponuje vlastnou žumpou. Správu zabezpečuje Bytové družstvo zo Skalice.

V obci Dojč s dobrou občianskou vybavenosťou sa nachádza OcÚ, pošta, obchod, základná škola s materskou školou, ZUŚ i zdravotnícke stredisko.
Dopravné spojenie zo Senice vzdialenej len cca 8,6 km a z Kútov vzdialených cca 20 km je zabezpečované pravidelnou autobusovou dopravou. Taktiež bezproblémová automobilová doprava vyzdvihuje lokalitu obce ako rýchlo dostupnú.

Pre viac info a dohodnutie termínu obhliadky ma prosím kontaktujte na tel. 0905 120 216 alebo píšte na j.galovicova@directreal.sk
Naše ceny sú vrátane provízie za kompletný servis a sú schválené majiteľom.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet lodžií 2
Úžitková plocha 51 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

Direct Real, spol. s r.o.

Mgr. Jarmila Galovičová

zobraziť telefón