logo reality.sme.sk

2 izbový byt, Bratislava-Rača, 47.48 m², Novostavba ID: 1840035

Lokalita: Bratislava-Rača
Ulica: Kubačova
Úžitková plocha: 47.48 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 08.04.2021
47,5 m2
182 798 €

3.etapa - 2i BYT S BALKÓNOM V ŠTANDARDE - NOVOSTAVBA RÍNOK RAČA

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

www.rinokraca.sk

Rínok Rača je novým projektom developerskej spoločnosti BENCONT DEVELOPMENT, ktorá sa zaoberá výstavbou a rozvojom realitných projektov už viac ako 10 rokov /Jurský park, Nový Martin, Valerián, Mendelsohn, TUJETOIN Dúbravka/.

Nový projekt Rínok Rača sa nachádza na území ohraničenom ulicami Plicková, Sadmelijská, Kubačova a Barónka, kde bol do roku 2000 umiestnený rozľahlý komplex Bratislavských vinárskych závodov. Ten už viac ako desaťročie pustol a špatil jadro mestskej časti hneď v dotyku s nedávno rekonštruovaným Nemeckým domom. Projekt dotvorí a zveľadí novú mestskú časť v Rači, v blízkosti prírody s výrazným podielom zelene a s dobrou dopravnou dostupnosťou. Výstavba pozostáva z 9 obytných domov, z toho 3 budú polyfunkčné s občianskou vybavenosťou a z 3 podzemných parkovacích garáži s 835 miestami na parkovanie. Pribudnúť by v tejto zóne malo 469 bytov pre 984 ľudí. Developer okrem samotnej výstavby a kultivácie územia a jeho okolia, sa zaviazal k investíciám do moderných cyklotrás, rekonštrukcie priľahlých zastávok MHD. Nový projekt okrem bývania ponúkne budúcim majiteľom promenádu s obchodnými priestormi.

V predaji ponúkame prvú etapu obytných domov B1 a C1, druhú etapu C2, tretiu etapu C3, kde sú aktuálne v ponuke 2i, 3i a 4i byty s balkónmi. Všetky byty sa predávajú v prevedení štandard. V cene bytu je murovaná pivnica, fínske zasklenie balkóna a predpríprava na vonkajšie žalúzie. K bytu je povinnosť kúpy parkovacieho státia v podzemnej garáži.

Začiatok výstavby : 9/2019.
Predpokladaný koniec výstavby prvej, druhej a tretej etapy: 12/2022.
Predpokladaný koniec výstavby celého projektu 2025.

Bližšie informácie o predaji a cenách poskytneme na emailovej adrese: info@rinokraca.sk, alebo si môžete dohodnúť osobné stretnutie priamo na predajnom mieste, ktoré sa nachádza na mieste výstavby.

webová stránka: www.rinokraca.sk

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Úžitková plocha 47,5 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Poschodie 1

Kontaktné údaje

BENCONT DEVELOPMENT, a. s.

Mgr. Anna Benkeova

zobraziť telefón