logo reality.sme.sk

Pre rodinné domy, Modrová, 2155 m² ID: 1836975

Lokalita: Modrová
Výmera pozemku: 2155 m2
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 01.10.2020
0 m2
64 600 €

Slnečný stavebný pozemok 2155m2, Modrová

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

179079 - Ponúkam na predaj rovinatý stavebný pozemok v obci Modrová o výmere 2155m2. Rozmery pozemku sú (viď. obrázok) a nachádza sa v peknej lokalite obklopenej prírodou, v rekreačnej oblasti. Za pozemkom pri lese preteká potôčik. Všetky inžinierske siete (voda, plyn a elektrina) sú vedľa pozemku, kanalizácia nie je. Predaj pozemku je možný v celku alebo len jeho časť, podľa dohody s predávajúcim.


Lokalita pozemku sa nachádza v blízkosti obce s dobrou občianskou vybavenosťou, v blízkosti peknej prírody plnej zelene, možnosť hubárčenia, turistiky, cykloturistiky, lyžovania (lyžiarske stredisko Bezovec - 10km). Rýchly a dobre dostupný príjazd k diaľnici D1, BA-ZA. V/Z. Výhodná poloha a ponuka, maklér odporúča!


Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0903 641 632 alebo mail adrese filkas@vasereality.sk


V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo. Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.


Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Ďalších viac ako 400 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 2 155 m2

Kontaktné údaje

VAŠE REALITY s.r.o.

Miroslav Filkáš

zobraziť telefón