logo reality.sme.sk

1 izbový byt, Banská Bystrica, 41 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 1836832

Lokalita: Banská Bystrica
Ulica: Trieda SNP
Pivničná plocha: 1 m2
Úžitková plocha: 41 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 16.09.2020
41 m2
75 000 €

ZNÍŽENÁ CENA 1i byt v tichom prostredí

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na predaj 1i byt, ktorý sa nachádza na Triede SNP 67, v tichej lokalite s dostatkom zelene pre deti aj dospelých, Pred bytovým domom je parkovanie, kde sa dá bezproblémovo zaparkovať v akomkoľvek čase.

Okolo bytového domu sa nachádza park, kde je množstvo zelene. V tesnej blízkosti je škôlka a kompletná občianska vybavenosť ako sú potraviny, obchody, pošta, bankomaty, všetko v pešej vzdialenosti do 10 minút. Veľkým benefitom je blízkosť vlakovej a autobusovej hlavnej stanice, taktiež v pešej vzdialenosti do 10 minúť. Centrum mesta sa nachádza v pešej vzdialenosti do 20 minúť.

Byt je aj zaujímavou INVESTIČNOU PRÍLEŽITOSŤOU pre krátkodobý prenájom cez Booking a Airbnb, v ktorom je možné pokračovať, keďže je momentálne touto formou prenajímaný. Pri osobnej obhliadke Vám vieme preukázať výrobné recenzie z prenajímania.

Celková výmera bytu je 41,5 m2 a nachádza sa na prvom nadzemnom podlaží. K bytu prislúchajú dve pivnice, ktoré sú murované. V byte je prerobená elektrika. Boli robené stierky a taktiež aj podlaha. Okná sú plastové.

Mesačné náklady sa za správu, elektrinu a plyn pohybujú na úrovni 100 € mesačne.

Dohodnite si obhliadku
0907 238 867

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Úžitková plocha 41 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Poschodie 1

Kontaktné údaje

REM Real Estate

Marián Adamský

zobraziť telefón