logo reality.sme.sk

Pre rodinné domy, Paňa, 628 m² ID: 1835892

Lokalita: Paňa
Ulica: nezadaná
Výmera pozemku: 628 m2
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 20.05.2020
0 m2
28 €

Na predaj 2 stavebné pozemky, Paňianska ulica v intravilane obci Paňa

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Na predaj 2 stavebné pozemky oproti sebe cez hlavnú Paňiansku ulicu, smerom na Vráble. Posledné stavebné pozemky v intraviláne obce, o výmere 628 m2 a 943 m2 vhodné na stavbu dvojdomu. Rozmery pozemku cca. (31m x 20m) a (34m x 28m), IS v komunikácií pred pozemkom, bezproblémový vjazd na pozemok.

Cena je vrátane provízie realitnej spoločnosti, v rámci ktorej Vám zabezpečíme kompletný právny servis našou advokátskou kanceláriou - vyhotovenie všetkých potrebných zmlúv bez potreby návštevy notára, autorizácia kúpnej zmluvy advokátom, vyhotovenie návrhu na vklad, uhradíme katastrálne poplatky (vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností), zápis vlastníckeho práva do 20 dní, uhradíme správne poplatky za originál listu vlastníctva a samozrejme Vám poskytneme i kompletné právne poradenstvo týkajúce sa celého procesu kúpy nehnuteľnosti.

Spolupracujeme s takmer všetkými bankami, takže Vám naviac pri kúpe nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru v prípade Vášho záujmu bezplatne pomôžeme pri výbere najvhodnejšej banky podľa stanovených kritérií ako i následného vybavenia tohto úveru. V tomto prípade Vám navyše taktiež uhradíme i vypracovanie znal. posudku.

Tešíme sa na spoluprácu.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 628 m2

Kontaktné údaje

VYDRAŽÍME.to, s.r.o.

Mgr. Peter Belaj

zobraziť telefón