logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Košice-Sídlisko Ťahanovce, 82 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 1835415

Lokalita: Košice-Sídlisko Ťahanovce
Ulica: nezadaná
Úžitková plocha: 82 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 01.10.2020
82 m2
500 € mesačne

"RESERVÉ" VEĽKÝ 3-izb. byt (82m2) Loggia + Šatník / Berlínska ul. / Ťahanovce

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

"REZERVOVANÉ" NA PRENÁJOM: Veľmi príjemný, priestranný a decentne upravený 3-izbový byt (82 m2) s lodžiou a šatníkom, sa nachádza na Berlínskej ulici č. 29 v lokalite Košice - Sever, na sídlisku Ťahanovce.

Byt sa nachádza na 2. poschodí z 8, v nedávno kompletne moderne obnovenom, slušnom a čistom, panelovom bytovom dome s novým výťahom a výborným prístupom hneď na začiatku ulice.

Tento veľký (pôvodne 4i) byt disponuje 3 samostatnými nepriechodnými izbami (2 väčšie + 1 menšia). Ďalej veľkou samostatnou kuchyňou s peknou rohovou linkou a možnosťou posedenia pre 4 osoby, ako aj dobre situovanou priestrannou predsieňou vyúsťujúcou do všetkých izieb ako aj skrytého šatníka / kumbálu za zaťahovacími dverami. Z menšej izby / spálne sa vychádza na 4 m2 veľkú, pekne upravenú loggiu. Elegantná kúpeľňa ponúka vaňu ako aj modernú práčku, toaleta je samostatná, oddelená.

Byt v rámci prenájmu disponuje všetkými spotrebičmi v kuchyni a kúpeľni, avšak ponúka sa bez nábytku kt. je na foto = Je teda možné si ho plne dozariadiť nábytkom vlastným, vo vlastnej réžii a podľa vlastných predstáv. Kuchyňa zostáva k dispozícii samozrejme zariadená. Po dohode je možné byt prípadne dozariadiť základným nábytkom podľa potreby konkr. nájomcu.

Byt je čistý a nefajčiarsky, je ideálny na dlhodobý prenájom pre: stabilnú 3-4 člennú rodinu, pár, dvojicu, 3 slušných študentov či 3 kolegov. Je čistý a nefajčiarsky a je samozrejme napojený na internet s Wi-Fi a TV prog. ponukou v cene prenájmu. Z oboch strán má byt výhľad na stromy a zeleň, na južnej strane do zeleného dvora, na opačnej strane do ulice.

Blízkosť zelených zón: Ťahanovský Lesopark, Park Anička či Zelený Dvor, ponúka ideálne bývanie pre každého, kto chce mať blízko do prírody pešo, s kočíkom či na bicykli. Rovnako Ideálne bývanie pri častom využívaní výjazdu z mesta na smer PO či MI.

Zastávky MHD sú naskok (do 3 min. peši), OC s potravinami (Lídl, KLAS, Fresh), poštou, bankami a obchodnou pasážou je hneď cez ulicu. Na pár krokov je MŠ aj ZŠ. Bytový dom ma výborný prístup hneď na začiatku ulice, nie je teda nutné manévrovať s vozidlom medzi zaparkovanými vozidlami. Parkovanie je možné priamo pri bytovom dome aj bez nutnosti prenájmu vyhradeného miesta.

Výhody bytu:
------------------
- veľký 3-izbový byt po rekonštrukcii
- 3 x samostatná spálňa (spálňa + obývačka + pracovňa / detská izba)
- samostatná kuchyňa a kúpeľňa so spotrebičmi (chladnička, mikrovlnka, plyn. sporák, el. rúra, práčka, atď..)
- šatník / kumbál
- veľmi pekná upravená lodžia
- výborná poloha s dobrou dostupnosťou na začiatku ulice

Nezmeškajte tento pekný byt za dobrú cenu..

---------------------------------------------------------
CENA: 500,- € / mesiac (energie + internet)
---------------------------------------------------------

Minimálna doba prenájmu je 12 mesiacov / 1 rok, požadovaný je 2-mesačný depozit, prvá úhrada prenájmu pri nástupe na byt.

V cene je zahrnutý kompletný právny servis spojený s prenájmom nehnuteľnosti.

Viac INFO telefonicky denne: 9.00 - 19.00 hod.

Andrej Ďurica - senior maklér
0948 757 929
durica@partnersreal.sk

------------------------------------------------------------------
-= PARTNERS REAL / Váš partner v realitách =-

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 82 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

PARTNERS REAL s.r.o.

Andrej Ďurica

zobraziť telefón