logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Raková, 86 m², Novostavba ID: 1835414

Lokalita: Raková
Ulica: Raková
Pivničná plocha: 2 m2
Úžitková plocha: 86 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 01.10.2020
86 m2
95 000 €

Veľkometrážny bezbariérový byt v Rakovej

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

AD- REALITY Kysuce – ponúkame na predaj  3-izbový byt v novostavbe bytového domu v centre obce Raková, s nadštandardnou výmerou 85,81 m2 a balkónom -  3,31 m2 . K bytu patrí kobka  na poschodí bytu a vlastné parkovacie miesto.  Pozostáva z chodby, dvoch spální, obývačky spojenej s kuchyňou, samostatné WC,  kúpeľne s vaňou aj sprchovým kútom, ďalej technická miestnosť s el. bojlerom + el. kotlom a priestorom na práčku a špajza. Byt je prízemí a počnúc vchodom do domu je riešený ako bezbariérový. Vzhľadom na jeho polohu v centre obce, v tichej ulici je ideálny pre rodiny s malými deťmi alebo pre starších, potrebujúcich ľahký vstup do domu a bytu.


Bytový dom je postavený z moderných a  kvalitných materiálov - murivo Porotherm Profi 25 cm ( + fasádne zateplenie s hrúbkou 25 cm ), kvalitné omietky, okná plastové r Antracit ( 3-sklo 7-komorové ). Byt je úplne energeticky samostatný s  teplovodným podlahovým kúrením ovládaným termostatom, rozvody KTV a  internetu v celom byte..


Byt sa ponúka v stave HOLOBYT (podľa fotogalérie), s možnosťou jeho dokončenia podľa vlastnej objednávky so zárukou výhodnej ceny. Príslušenstvom k bytu je parkovacie miesto priamo pred domom. Bytový dom je dokončený a skolaudovaný, Možnosť financovania kúpy aj cez hypotekárny úver.


Naša cena: 95.000 eur, konrakt: 0905844054, www.ad-realiy.sk


Cena nehnuteľnosti zahŕňa náklady spojené s prevodom nehnuteľnosti na nového majiteľa, najmä právny servis a poradenstvo, vypracovanie zmlúv , príprava podkladov k návrhu na vklad do katastra podľa zmluvy o sprostredkovaní predaja. Bezplatne poskytujeme finančné poradenstvo, a to nie len v spojení s kúpou nehnuteľností z našej ponuky. Významným predmetom našej činnosti je  architektúra a dizajn.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Úžitková plocha 86 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Parkovanie Vyhradené parkovanie

Kontaktné údaje

AD-REALITY s.r.o.

Ondrašina

zobraziť telefón