logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Očová, 867 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 1835297

Lokalita: Očová
Ulica: J.R.Poničana
Zastavaná plocha: 108 m2
Výmera pozemku: 867 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 30.09.2020
0 m2
Cena na vyžiadanie

Predaj rodinného domu v Očovej.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na predaj rodinný don vo vyhľadávanej lokalite v obci Očová .Rozloha pozemku je 867m2. V r.2018 bola prevedená čiastočná rekonštrukcia.
Dom je o rozlohe 108m2 a má výborné dispozičné riešenie.V dome sú dve obytné poschodia, ktoré sú prepojené vnútorným schodiskom, ale zároveň má každé poschodie aj samostatný vstup z hornej a dolnej záhrady.Dá sa využiť aj ako dvojgeneračný rodinný dom.
Prízemie pozostáva zo vstupnej miestnosti so schodami, technickej časti s plynovým kotlom, menšej kuchyne a 3 izieb. Jedna je samostatná a dve sú priechodné.
Poschodie pozostáva z kuchyne, dvoch väčších samostatných izieb, kúpeľne a WC..
Časť hornej záhrady je upravená na terasu s posedením a grilom.
Dom je v dobrom technickom stave. Nová strecha, okná, odvodnenie a odizolovanie základov, zateplenie prednej steny..Je napojený na všetky inžinierske siete.
Odporúčame vidieť.
.
V cene ponúkanej nehnuteľnosti je kompletný právny servis. Náš hypotekárny poradca Vám bezplatne pomôže získať ideálny úver na kúpu danej nehnuteľnosti. Súčasťou komplexného servisu nášho hypotekárneho poradcu je aj dlhodobá starostlivosť o hypotekárny úver, ušetrenie na poplatkoch, na preplatení úveru a zabezpečenie rodiny a príjmu v prípade neschopnosti splácania úveru. Bližšie informácie v realitnej kancelárii Pekné reality, s.r.o., A. Sládkoviča 91/7, Zvolen. Tel:+421 948 340 149, www.peknereality.sk, www.peknereality.eu, murinova@peknereality.sk

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 867 m2
Úžitková plocha 0 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

Pekné reality, s.r.o.

Jana Murínová

zobraziť telefón