logo reality.sme.sk

Pre rodinné domy, Kecerovce ID: 1833749

Lokalita: Kecerovce
Ulica: kecerovce
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 29.09.2020
0 m2
29 990 €

Pozemok vhodný na výstavbu rodinných domov v Kecerovciach

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na predaj 44-árovy pozemok v obci Kecerovce, ktorá je vzdialená len 23 km od Košíc.

Pozemok má celkovú plochou 4400 m2, je členitý a svahovitý so šírkou zhruba 12 m (v prednej časti) až 44 m (v zadnej časti). Dlhý je viac ako 110 m. Nachádza sa vedľa domu č. 199 a momentálne je využívaný ako záhrada s viacerými ovocnými stromami, pivnicou, drevárňou a pod..
Vďaka svojej veľkosti, členitosti a umiestneniu v intraviláne obce, je pozemok po terénnych úpravách ideálny aj na výstavbu viacerých rodinných domov. Keďže je momentálne vstup na pozemok cez spomínaný dom, je potrebné, aby si nový majiteľ pozemku zabezpečil terénnymi úpravami vlastný vstup.
Pozemok sa nachádza v obci Kecerovce, v časti Kecerovské Pekľany (smer na Čižatice). Obec Kecerovce je situovaná na východe Košickej kotliny, v doline Olšavy, neďaleko Slanských vrchov. Dominantou Keceroviec sú rímskokatolícky Kostol sv. Ladislava, kaplnka, neskorogotický kaštieľ a renesančný kaštieľ. V obci sa tiež okrem iného nachádza aj obecný úrad, materská a základná škola, elokované pracovisko košickej Strednej odbornej školy technickej a potraviny. (Zdroj: www.obeckecerovce.sk)

CENA: 29.990,- €

AK VÁS TÁTO NEHNUTEĽNOSŤ ZAUJALA, NEVÁHAJTE A DOHODNITE SI OBHLIADKU ...

Informácie o nehnuteľnosti Vám poskytne Certifikovaný realitný maklér NARKS:
Ing. Štefan Gregor
0948 311 511

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 0 m2

Kontaktné údaje

DREAM REAL

Ing. Štefan Gregor

zobraziť telefón