logo reality.sme.sk

Rekreačný pozemok, Liptovské Matiašovce, 2957 m² ID: 1833564

Lokalita: Liptovské Matiašovce
Ulica: nezadaná
Výmera pozemku: 2957 m2
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 29.09.2020
0 m2
23 662 €

TIMA Real - ponúka pozemok v Liptovských Matiášovciach

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame spoluvlastnícky podiel v majoritnej časti na pozemku o rozlohe 2547,7 m2 v intraviláne obce Liptovské Matiášovce okr. Liptovský Mikuláš. Podiel je na dvoch susediacich parcelách a predáva sa aj s podielom na spevnenej štrkovej ceste o rozmere podielu 410 m2 .Pri pozemku sa nachádza plynová prípojka v dosahu elektrická prípojka. V okolí sú postavané domy, chaty, chalupy. Pozemok sa nachádza v centre obce v blízkosti obchod, obecný úrad...
Liptovské Matiášovce sú obec, ktorá spája Liptov s Oravou. V blízkosti Liptovská Mara možnosť turistiky a oddychu.

Neváhajte nás kontaktovať - obhliadky možné 7 dní v týždni.

Odporúčame využitie balíka služieb ALL INCLUSIVE NAOPAK ktorý je poskytovaný bezplatne. Viac informácií o tejto službe na domovskej stránke prípadne osobne u ktoréhokoľvek z maklérov.

Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2004. Poskytujeme služby v oblasti sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu všetkých typov nehnuteľností. Ochotne Vám zabezpečíme dokumenty potrebné pre kataster nehnuteľností, servis pri vybavovaní hypotekárnych úverov, vypracovanie znaleckých posudkov a poistenie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvných partnerov. Naši makléri disponujú odbornými znalosťami, zodpovedným prístupom a preto sú zárukou serióznej, bezpečnej a rýchlej realizácie obchodu. . .

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 2 957 m2

Kontaktné údaje

TIMA Real, s.r.o.

Renáta Pinčeková

zobraziť telefón