logo reality.sme.sk

Orná pôda, Liptovské Matiašovce, 11536 m² ID: 1833549

Lokalita: Liptovské Matiašovce
Ulica: nezadaná
Výmera pozemku: 11536 m2
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 29.09.2020
0 m2
46 145 €

TIMA Real - ponúka trvalé trávnaté porasty Liptovské Matiášovce

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na predaj trvalý trávnatý porast, pasienky v KÚ Liptovské Matiášovce okr.Liptovsý Mikuláš. Porast sa nachádza v extraviláne obce vedie k nemu obecná poľná cesta. Pozemok je podlhovastého tvaru na začiatku má šírku 45m potom sa zužuje. Na pozemku sa nachádza vodovodná šachta. Pozemok má vypracovaný geometrický plán.
Možné využitie ako pasienky, prípadne na stavbu mobilného domu.
Krásne tiché prostredie uprostred Nízkych Tatier

Neváhajte nás kontaktovať - obhliadky možné 7 dní v týždni.

Odporúčame využitie balíka služieb ALL INCLUSIVE NAOPAK ktorý je poskytovaný bezplatne. Viac informácií o tejto službe na domovskej stránke prípadne osobne u ktoréhokoľvek z maklérov.

Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2004. Poskytujeme služby v oblasti sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu všetkých typov nehnuteľností. Ochotne Vám zabezpečíme dokumenty potrebné pre kataster nehnuteľností, servis pri vybavovaní hypotekárnych úverov, vypracovanie znaleckých posudkov a poistenie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvných partnerov. Naši makléri disponujú odbornými znalosťami, zodpovedným prístupom a preto sú zárukou serióznej, bezpečnej a rýchlej realizácie obchodu. . .

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 11 536 m2

Kontaktné údaje

TIMA Real, s.r.o.

Renáta Pinčeková

zobraziť telefón