logo reality.sme.sk

Obchodné centrum, Tupá, 793 m², Pôvodný stav ID: 1832905

Lokalita: Tupá
Ulica: Tupá
Výmera pozemku: 793 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 02.07.2020
0 m2
33 360 €

Obchodná budova Tupá (okr. Levice)

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Popis predmetu dražby:

Obchodná budova súp.č. 13, k.ú. Chorvatice
POPIS STAVBY
Ide o predajňu potravín s pohostinstvom. Jedná sa o prízemnú, čiastočne podpivničenú, murovanú budovu. Bola postavená v roku 1965. V roku 2015 bola zrekonštruovaná strecha. Z uvedeného dôvodu som stanovil celkovú životnosť stavby na 80 rokov. Budova má pridelené súp. č. 13 a je postavená na pozemku parc. č. 30/3 v kat. ú. Chorvatice.
POPIS PODLAŽÍ

Podzemné
DISPOZIČNÉ RIEŠENIE : Suterén pozostáva z jednej miestnosti, ktorá slúži ako sklad.
OPIS TECHNICKÉHO VYHOTOVENIA: Budova je do terénu osadená v priemernej hĺbke nad 2 m so zvislou izoláciou. Murivo je z monolitického betónu. Podlaha je z cementového poteru. Strop je železobetónový. Do suterénu sa vchádza otvorom v podlahe po oceľových “ stupačkách“ ukotvených do betónového muriva. Okrem elektriny nemá suterén žiadne vybavenie.
Nadzemné
DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: Nadzemné podlažie pozostáva z dvoch častí, a to : Priestoru reštaurácie a priestoru pre obchod. Reštaurácia pozostáva zo skladu, kuchynky a samotnej reštaurácie. Priestor obchodu pozostáva zo samotnej predajne, chodby, sociálnych zariadení a kancelárie.
OPIS TECHNICKÉHO VYHOTOVENIA : Budova je založená na základových pásoch z prostého betónu. Murivo je murované v skladobnej hrúbke 45 cm. Strop je železobetónový. Podlahy sú nové z keramickej dlažby. Strecha je sedlová s novou škridlovou krytinou. Klampiarske konštrukcie sú z pozinkovaného plechu. Fasáda je vápenná hladká. Vnútorné povrchy sú vápenné, hladké. Vnútorné obklady sú v sociálnych zariadeniach. Okná sú plastové a hliníkové. Dvere sú v prevažnej miere drevené, hladké. Elektroinštalácia je svetelná aj motorická, na poistkové automaty. Kanalizácia je nová, plastová, zaústená do žumpy. Rozvod vody je nový, plastový, na teplú aj studenú vodu. zdrojom teplej vody je elektrický bojler. Vykurovanie je lokálne plynovými gamatkami. V sociálnych zariadeniach sú dve WC s umývadlami a jedna výlevka pre upratovačku. Vodovodné batérie sú pákové nerezové.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 0 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

HeyPay s.r.o.

JUDr. Dominika Bela

zobraziť telefón