logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Radimov, 967 m², Novostavba ID: 1832079

Lokalita: Radimov
Ulica: Radimov
Výmera pozemku: 967 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 17.01.2021
0 m2
Cena na vyžiadanie

Na predaj rodinný dom s bazénom a pekným pozemkom v obci Radimov

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

GRAND-REALITY • EXKLUZÍVNE LEN U NÁS • Ponúkame na predaj novostavbu 5-izbového rodinného domu s bazénom, garážou, dvomi kúpeľňami a pekným oploteným pozemkom v malebnej obci Radimov (okres Skalica). Dom bol kolaudovaný v roku 2011. Obec Radimov má občiansku vybavenosť ako obchody, krčmy, materskú škôlku, kostol, kultúrny dom, športový areál, workoutové ihrisko, dobrovoľný hasičský zbor, či záhradnícky spolok, ktorý organizuje ochutnávky destilátov a vín. V blízkosti obce, pri majeri Búdkovany, sa nachádzajú Búdkovianske rybníky (3 rybníky + 1 močarisko). Je to chránené územie s výskytom vzácnych druhov vtákov. Vzdialenosť Radimova od Holíča 9 km, od Skalice 15 km a od Senice 22 km.

Murovaný rodinný dom je poschodový. Na prízemí sa nachádza vstup do domu, moderná veľká obývacia miestnosť spojená s kuchyňou (kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi vyrobená na mieru do tvaru písmena L) a jedálenskou časťou. Ďalej hosťovská izba, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC (v kúpeľni aj na WC sú okná). Z obývacej miestnosti je vstup na dvor a záhradu, a taktiež do pivnice, ktorá je pod celým domom. Na záhrade sa nachádza drevený altánok na grilovanie, je zatrávnená s parkovými úpravami, chodníčkami zo zámkovej dlažby.

Na poschodí sa nachádzajú tri obytné izby, z jednej je vstup na balkón s výhľadom na záhradu (terajšie využitie ako spálňa, detská izba, hosťovská izba, z ktorej je vchod na balkón), taktiež je tu komora (šatník), samostatné WC, kúpeľňa s vaňou (v kúpeľni aj na WC sú okná). V dome sú na dlážke plávajúce podlahy a dlažby.

V sklepe sú tri miestnosti a garáž. Na pozemku je možné parkovanie niekoľkých aut na zámkovej dlažbe a v prístrešku je možné parkovať motorku, bicykle, malotraktor, kosačku.

Kúrenie je riešené cez kotol na drevo a elektrické kúrenie. Rozvody elektriny sú po celom dvore, taktiež zavlažovanie po celom dvore. V záhrade je krytý bazén 5,5 m dlhý, 3,7 m široký a 1,2 m hlboký. Taktiež altánok, šopa, prístrešok na drevo, prístrešok na auto. Nachádzajú sa tu mladé ovocné stromy - čerešne, marhuľa, hruška, jabloň.

Okolo domu je pekný kamenný plot, inak je aj pozemok celý oplotený pletivovým a nepriehľadným pletivom. V dome je dostupná obecná voda, vlastná žumpa, elektrina, internetové a mobilné pokrytie. Celková výmera pozemku je 967 m2. Mesačné náklady sú cca 130 €. Výhodou je, že 80% zariadenia zostáva v dome - nábytok, práčka, sušička, umývačka, chladnička s mrazničkou a iné.

Informujeme, že certifikát energetickej náročnosti budovy nemá majiteľ k tejto nehnuteľnosti vyhotovený.

Cena: 198.000 €

V cene je zahrnutý kompletný profesionálny realitný servis - kúpna zmluva, kolok, prevod energií, návrh na vklad, odovzdanie nehnuteľnosti, ako aj realitné a finančné poradenstvo.

Financovanie nehnuteľnosti Vám bezplatne zabezpečíme podľa aktuálnych ponúk bánk, prostredníctvom našich certifikovaných finančných konzultantov s licenciou od NBS.

Kontaktujte nás a dohodnite si obhliadku nehnuteľnosti.

Kontakt: Bc. Lukáš Pochylý - 0917 179 438

Realitná agentúra GRAND-REALITY Skalica • ČLEN REALITNEJ ÚNIE SR

grand-reality.sk

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 967 m2
Úžitková plocha 0 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

Bc. Dáša Vlková - GRAND-REALITY

Bc. Lukáš Pochylý

zobraziť telefón