logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Bratislava-Staré Mesto, 83 m², Novostavba ID: 1831342

Lokalita: Bratislava-Staré Mesto
Ulica: Blumentálska
Úžitková plocha: 83 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 28.09.2020
83 m2
1 500 € mesačne

Prenájom 3-izbový byt v novostavbe STEIN 2, Bratislava -Staré mesto, Bernolákova ulica.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

DANUBE Reality, s.r.o., ponúka do dlhodobého prenájmu 3-izbový byt v bytovom dome STEIN 2 na Bernolákovej ul. v Bratislave I – MČ Staré Mesto
- 2. poschodie s orientáciou na juhozápad, slnečný s výhľadom do parku na Kmeťovom nám.
- 3 obytné miestnosti, kuchynský kút, kúpeľňa, WC, chodba, balkón.
- plocha bytu 82,59 m² plus 4,61 m² balkón.
- dve garážové státia, každé 12 m² a pivničná kobka 4,62 m² na prvom podzemnom podlaží.
- dve obytné miestnosti (obývačka, spálňa), kuchyňa a WC sú zariadené nábytkom a ostatnými zriaďovacími predmetmi podľa charakteru miestnosti vrátane elektrických spotrebičov, vybavenia kuchynskej linky a predmetov na udržiavanie čistoty a hygieny v byte. V hale sú dve vstavané skrine, vešiaková stena, otváracia sedacia lavica s úložným priestorom a priestorom na obuv. V spálni je veľký šatník.
- jedna obytná miestnosť (17,72 m²) s orientáciou na juh a výhľadom do parku nie je zariadená, zariadenie je ponechané na dohodu s nájomcom. Jej zariadenie je možné aj nájomcom prineseným nábytkom a inými predmetmi.
-všetky tri obytné miestnosti sú vybavené samostatnými klimatizačnými jednotkami, vonkajšími elektricky ovládanými žalúziami na oknách, stropnými svietidlami, všetko na diaľkové ovládanie, svietidlá sú ovládané aj klasicky vypínačmi na stenách, v každej miestnosti je dátová zásuvka na prenos optického signálu (napr. TV, internet od T-com, Orange).

Prenájom garážových státí nie je podmienkou prenájmu bytu.

Bernolákova ul. je jednosmerná, tichá, vybavená retardérmi obmedzujúcimi rýchlosť motor. vozidiel.
Bytový dom STEIN 2 má pekný rozľahlý a zeleňou vysadený vnútroblok určený len pre vlastníkov bytov byt. domu s možnosťou posedenia, relaxu, vr. trávenia príjemných chvíľ s deťmi.
Dom má dobrú polohu z hľadiska príjazdu motorovými vozidlami a dostupnosti mestskou hromadnou dopravou ( električka na Krížnej ul. a na Radlinského ul.). Oproti domu je park s možnosťou príjemného posedenia, v blízkosti sa nachádza kaviareň, reštaurácia, základná škola, dve škôlky, poliklinika, mestská tržnica, nákupné centrum Centrál a viacero maloobchodov.

CENA : - nájomné 1.500,-€/mes. + energie 200,-€/mes., jedno garážové státie 100,-€/mes., depozit 1-mesačný nájom, provízia RK 1-mesačný nájom.

Jana Cedulová
Kontakt: +421 948 230 987
E-mail: cedulova@danubereality.sk

“Nehnuteľnosti v dobrých rukách”
www.danubereality.sk

© COPYRIGHT Danube Reality, s.r.o., všetky práva vyhradené fotografie, texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie
Sledujte nás na sociálnych sieťach FB, INSTAGRAM

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Úžitková plocha 83 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Poschodie 2

Kontaktné údaje

DANUBE Reality Group, s.r.o.

Jana Cedulová

zobraziť telefón