logo reality.sme.sk

5 a viac izbový byt, Púchov, 166 m², Novostavba ID: 1831171

Lokalita: Púchov
Ulica: Moravská
Úžitková plocha: 166 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 28.09.2020
166 m2
199 900 €

Predaj, päťizbový prémiový byt Púchov, centrum

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Prémiové byty Púchov poskytujú veľkorysý priestor pre bývanie viacčlennej rodiny priamo v centre Púchova. Päť izieb ponúka 166m2 obytnej plochy, efektne rozdelenej na dennú a nočnú časť.

V dennej časti bytu sa nachádza veľký obývací priestor spojený s kuchyňou, pracovňa, miestnosť určená pre relax a fitness s prípravou na saunu.

V nočnej časti sa nachádza priestranná kúpelňa, detská izba a spálňa s veľkým šatníkom.

Byt má podlahové kúrenie s vlastným vykurovaním cez plynový kotol. Pre milovníkov prírodného ohňa je v byte realizovaná aj príprava na kozub.

Výnimočnosť bývania dotvára priestranná terasa, vlastné parkovacie miesto a garáž priamo v dome, ktorú je možné prikúpiť.

Byty sú k dispozícii v stave holobyt, čo ponúka novým vlastníkom možnosť dotvorenia interiéru presne podľa vlastného vkusu a potrieb.

Byty sa nachádzajú v bytovom dome s tromi bytovými jednotkami v priamom centre mesta. Napriek svojej polohe uprostred mesta sa dom nachádza v tichej lokalite, vo vnútrobloku plnom zelene. V okruhu do 500m od bytu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, školy, škôlky, banky, pošta, lekáreň, mestský úrad, divadlo, kino, obchody a množstvo kaviarne a reštaurácií. Milovníkov športu poteší aj blízkosť krytej plavárne, letného kúpaliska, zimného štadiónu a krytej bedmintonovej haly.

Viac informácii si môžete pozrieť na stránke

premiovebytypuchov.sk

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 166 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

Reality IQ, s.r.o.

Zuzana Janochová

zobraziť telefón