logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Nitra, 125 m², Novostavba ID: 1830300

Lokalita: Nitra
Ulica: nezadaná
Výmera pozemku: 813 m2
Úžitková plocha: 125 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 27.09.2020
125 m2
135 000 €

!!!ZNÍŽ. CENA!!! 4 IZB. NOVOSTAVBA - CENA ZA HOLODOM

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Murovaný bungalov – novostavba
4 izby + 2 kúpeľne + špajza + technická miestnosť + 2 šatníky

Úžitková plocha: 125m2

Pozemok: 813m2

Termín dokončenia: December 2020

Lokalita: Sasinkovo (okres Hlohovec)

Ponúkame na predaj exkluzívnu murovanú novostavbu rodinného domu, na vlastnom pozemku, južne orientovanú, plnú slnka, v pokojnej a tichej oblasti, s výhľadom na celé údolie. Dom sa nachádza na pozemku s výmerou 813m2, jedná sa o samostatne stojací bungalov. Má 4 priestranné izby. Úžitkovú plochu 125m2.

Do domu sa vstupuje priestrannou predsieňou so šatníkom. Dom má oddelenú dennú a nočnú časť. Z predsiene sa vstupuje do rozsiahlej obývačky, ktorá má veľké okná orientované na južnú stranu a rozmernú kuchyňu s murovanou špajzou. Samozrejmosťou je možnosť umiestnenia krbu. Ďalej sú k dispozícii dve, rozmerné detské izby s presklením od stropu po zem, každá s vlastnými dverami na terasu. Rodičovská spálňa, s „walk-in“ šatníkom, vlastnou kúpeľňou a toaletou, je luxus, aký si môže dopriať v tejto cenovej kategórii iba málokto. Pre deti a hostí je k dispozícii veľká, druhá kúpeľňa s toaletou, ďalej technická miestnosť/práčovňa. Na terasu sa dá vyjsť priamo z každej obytnej miestnosti terasovými dverami.

Použité materiály a remeselná kvalita prevedených prác je na najvyššej úrovni. Dom spĺňa štandardy energetického certifikátu A1. Má výnimočne nízke mesačné náklady, vďaka masívnemu zatepleniu, kvalitným 5 komorovým oknám s termoizolačným trojsklom a precíznemu spracovaniu detailov.

Výmera 125m2 štvorcových je ideálna pre 4 člennú rodinu, poskytuje smart dispozičné riešenie, pri zohľadnení všetkých potrieb dnešnej modernej rodiny.

Podlahové kúrenie s elektrickým kotlom je vo všetkých miestnostiach, moderný termostat, s nastavovaním cez smarfón je samozrejmosť. K dispozícii je možnosť použitia rekuperátora vzduchu.

Na pozemku sú k dispozícii 2 parkovacie miesta, priamo pri dome, z možnosťou zastrešenia, pozemok má suseda iba z jednej strany, zaručuje výnimočný kľud a súkromie.

Dom je vo výstavbe, tesne pred dokončením. Očakávame kolaudáciu v decembri 2020. Možnosť dokončenia do štandardu podľa dohody.

Sasinkovo je 9km od Hlohovca, 20km Od Nitry, 28km od Trnavy a 30km od Piešťan aj Serede. Všetko do pol hodiny autom. K dispozícii do 100m je škôlka, potraviny a pošta.

V tomto nadpriemernom exkluzívnom dome sa Vy a Vaša rodina budete skutočne cítiť výnimočne. Tak ako desiatky našich spokojných klientov, ktorý sa rozhodli pre dom od nás. Dohodnite si obhliadku ešte dnes a príďte sa presvedčiť na vlastné oči.

Uvedená cena je za holodom - povrchová úprava vonkajších aj vnútorných stien, strop, podlaha, zateplenie, kompletná elektroinštalácia, rozvod vody, podlahové kúrenie, kanalizácia, komín.

Ing. Peter Sekera – 0917/540-540

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 4
Výmera pozemku 813 m2
Úžitková plocha 125 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Parkovanie Verejné parkovanie
Energetický certifikát A

Kontaktné údaje

Frateli s.r.o.

Ing. Peter Sekera

zobraziť telefón