logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Prievidza, 69 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 1829696

Lokalita: Prievidza
Ulica: Ľ. Ondrejova
Pivničná plocha: 2 m2
Úžitková plocha: 69 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 26.09.2020
69 m2
85 500 €

Na predaj 3 izbový byt Zapotôčky v Prievidzi, 69 m², 5.p./7.p., Ul. Ľ. Ondrejova

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na predaj 3 izbový byt v Prievidzi o úžitkovej ploche 69 m2, ktorý je umiestnený na 5. poschodí panelového bytového domu s výťahom. Bytový dom sa nachádza na ulici Ľ. Ondrejova – sídlisko Zapotôčky v Prievidzi.
Byt pozostáva z dvoch izieb (spální), obývacej izby a kuchyne s lodžiou. Príslušenstvo bytu, ďalej tvorí chodba, kúpeľňa, samostatné WC a pivnica. Okná sú vymenené za nové plastové. Byt je po rekonštrukcií, nové elektrické rozvody, vymenené podlahy. V chodbe sa nachádza vstavaná skriňa, kuchyňa s novou kuchynskou linkou. Kúpeľňa a samostatné WC po rekonštrukcií.

Byt je orientovaný na dve svetové strany (spálne na JV a obývacia izba a kuchyňa s lodžiou na SZ). V dosahu kompletná občianska vybavenosť. 3 veľké parkovacie plochy v dosahu. Bytový dom po rekonštrukcií – zateplenie obvodového plášťa a strechy, rekonštrukcia vchodu, kamerový systém, otváranie dverí na čip, senzorové osvetlenie spoločných častí.

Možnosť financovania aj prostredníctvom hypotekárneho úveru. Bližšie informácie o ponuke 3 izbový byt Zapotôčky v Prievidzi, ako aj o možnostiach rezervácie môžete získať na telefónnom čísle realitného makléra - Tomáš Sedlický +421 917 203 203

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet lodžií 1
Úžitková plocha 69 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia
Parkovanie Verejné parkovanie
Poschodie 5

Kontaktné údaje

DOBRÉ REALITY s.r.o.

Tomáš Sedlický

zobraziť telefón