logo reality.sme.sk

2 izbový byt, Liptovský Mikuláš, 71.07 m², Novostavba ID: 1829654

Lokalita: Liptovský Mikuláš
Ulica: Palúčanská
Úžitková plocha: 71.07 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 26.09.2020
71,1 m2
123 800 €

Exkluzívny 2-izbový byt v lukratívnej časti mesta čoskoro pripravený na užívanie.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

004-113-PEF
Ponúkame Vám na predaj posledný exkluzívny priestranný 2- izbový byt s podlahovou plochou 71,07m2 (ešte sú menšie 2-izbové/112.000,-EUR, resp. 1,5 izbový v cene 81.300,-EUR) v Liptovský Mikuláš, v krásne tichej časti mesta s fascinujúcim výhľadom na hory. Byt má najlepšiu polohu nielen v meste, mestskej časti, ale aj v bytovom dome. A to na 5.poslednom podlaží, čo vám poskytne tak perfektný výhľad na Nízke Tatry, a okolie, ako ja dostatočný kľud od ruchu ulice. Byt je prevažne orientovaný na južnú stranu, okná v jedáleňskej časti a rohový balkón v obývacej časti sú však smerované na stranu, ktorá podvečer celý váš byt zaplaví úžasným romantickým červeným svetlom zapadajúceho slnka nad Liptovskou Marou.
Bytový dom je postavený z vysoko-kvalitných materiálov - z pálenej tehly, vybavený dostatočnou tepelnou termoizoláciou, ako aj najmodernejším rekuperačným ventilačným zariadením každého bytu, čo mu zaručuje veľmi nízke prevádzkové náklady - 60EUR/mes.
Navyše jednotlivé byty sú všetky aj vzájomne tepelne izolované, obzvlášť prvé nadzemné podlažia ako aj posledné. Bytový dom je vybavený moderným výťahom,
Bytový dom je situovaný v najmodernejšej časti mesta s množstvom nových rodinných a bytových domov spojených novými cestnými prepojeniami. Sídlisko už teraz disponuje dostatočne vybudovanou infraštruktúrou, ktorá sa ešte vylepšuje o nové obchodné centrá, zdravotné zariadenia a sféru služieb, všade nové ulice, v dosahu je aj škola, škôlka, poliklinika a obchody. Sídlisko má dobré spojenie prostredníctvom MHD, ako aj zastávkou pre prímestské linky.
Bytový dom je vhodný aj na priam ideálnu investíciu, vzhľadom na turistickú lukratívnosť regiónu a nenaplnený dopyt po ubytovacích zariadeniach. Blízkosť letného i zimného turistického centra : Liptovská Mara, aquapark, Jasná, Nízke i Západné Tatry (výhľad z okna, dokumentuje aj priložené foto). K bytu patrí aj malá pivnička, parkovacie miesto priamo pod bytovým domom je možné si dokúpiť za symbolickú cenu. Ich počet je však limitovaný, preto si prosím overte ich aktuálnosť prípadne včas rezervujte.
Byt je novostavba, aktuálne v dokončovacej fáze s možnosťou nasťahovanie v období na prelome roka. Už v tejto fáze Vám však dokážeme zabezpečiť jeho financovanie úverom či medziúverom.
Všetky dostupné možnosti jeho vybavenia ako aj ďalšie detaily a informácie Vám radi poskytneme v našej realitnej kancelárií, prípadne na uvedenom tel.čísle.
Stav objektu: novostavba. Cena 123 800 € . Cenové ponuky posledných zostávajúcich bytov poskytneme podľa aktuálnosti na požiadanie.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 71,1 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

BeMi realitná kancelária

Peter Furinda

zobraziť telefón