logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Maňa, 97 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 1828371

Lokalita: Maňa
Zastavaná plocha: 115 m2
Výmera pozemku: 860 m2
Úžitková plocha: 97 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 25.09.2020
97 m2
37 700 €

Predaj dobového domu v Mani pri Podhájskej

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Predaj domu pri Podhájskej – v obci Veľká Maňa
Ponúkame na predaj typický dom pre danú oblasť, a pozemok v obci Veľká Maňa vzdialenej 9km od kúpeľnej obce Podhájska
Pre milovníkov lyžovania je od obce cca 20km vzdialený lyžiarsky vlek so zasnežovaním v obci Čechy.
Pozemok prislúchajúci k domu je o výmere 860 m2 je rovinatý a slnečný. Domček bol postavený pred 2. svetovou vojnou z nepálenej tehly. Hrubé múry v horúcom lete zabezpečujú v interiéri príjemný chládok,a v zime vykúrené veľmi dobre udržujú teplo. V dome je zavedený verejný vodovod, elektrická prípojka a plynová prípojka /kúrenie je zabezpečené gamatkami/. Je vhodný na celoročné bývanie.
Obec sa nachádza v krásnom prírodnom prostredí Žitavský luh - nachádzajúci sa na trase okolo Prírodnej rezervácie Žitavský luh, známeho aj pod názvom Gedrianske lúky. K domu vedie obecná prístupová komunikácia. .Domček je na pozemku s juhozápadnou orientáciou a má obdĺžnikový tvar. Pozemok svojou polohou v kľudnej lokalite zabezpečuje ideálne miesto na relax iba pár minút od Kúpeľnej obce Podhájska..cca 8minút autom.
Prírodná rezervácia Žitavský luh a život Gedrianskych lúk patrí do územia, ktoré patrí do európskej siete Natura 2000. Náučné tabule boli obnovené v roku 2009 a 2013 Obcou Maňa, Obcou Kmeťovo a Slovenskou ornitologickou spoločnosťou. V súčasnosti je tu 6 náučných bodov. Jednotlivé tabule obsahujú témy: Mlynárstvo, Poľné mláky, Živočíchy, Rastliny, Súhrnné informácie o území a Príroda Kmeťova.Náucný chodník je prístupný od štátnej č.511, po hrádzi cez kmeťovský most a po hrádzi od Žitaviec. Možný pohyb je vyznačný na mape bledomodrými bodkami a je možný iba pešo, alebo na bicykli. V ostatných častiach chráneného územia sa nemožno voľne pohybovať nijakým spôsobom. Severná vetva trasy je zároveň aj oficiálnou cyklotrasou v rámci mikroregiónu Termál.
V obci je kompletná občianska vybavenosť a rýchla dostupnosť do okresného mesta Nové Zámky, ako aj do krajského mesta Nitra. Domček sa nachádza v kľudnej časti obce. K domu je veľmi dobrý prístup z hlavnej cesty ceste prechádzajúcej obcou. Pozemok má IS- elektrika, voda obecná,ako aj plynovú prípojku., Dom je v osobnom vlastníctve, bez tiarch.
Pre viac informácii volajte alebo píšte. Dohodnite si obhliadku. Naše ZMLUVY SÚ PRÁVNE AUTORIZOVANÉ , čo znamená právnu ochranu a záruku bezproblémového prevodu. CENA NEHNUTEĽNOSTI JE VRÁTANE PROVÍZIE, kompletného právneho servisu RE/MAX, vybavenia úveru a všetkých činností spojených s prepisom energií.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 4
Výmera pozemku 860 m2
Úžitková plocha 97 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Energetický certifikát Nemá

Kontaktné údaje

RE/MAX Slovakia

Daniš Stanislav

zobraziť telefón