logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Malacky, 107 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 1827755

Lokalita: Malacky
Ulica: Duklianskych hrdinov
Zastavaná plocha: 120 m2
Výmera pozemku: 750 m2
Úžitková plocha: 107 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 24.09.2020
107 m2
189 900 €

Predaj rodinného domu so záhradou v Malackách - NOVÁ ZNÍŽENÁ CENA

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

RK Renami Vám ponúka exkluzívne na predaj zachovaný rodinný dom v zastavanej časti Malaciek – ulica Duklianskych Hrdinov s možnosťou rekonštrukcie a zmien podľa vlastných predstav.Rodinný dom ma výmeru 107 m2 a nachádza sa na pozemku o výmere 750 m2. RD pozostáva z 3 priestranných izieb a to dvoch spálni, obývacej izby s krbovou vložkou na drevo, kuchyne a kúpeľne s bojlerom a toaletou. Na pozemku je súčasťou domu miestnosť na náradie s malou dielňou. Na dome sú plastové okná s vonkajšími roletami, tiež bola vymenená strecha s novou krytinou, kde je priestranná povala, ktorá je nad celým domom. Je možné zobytnenie resp. zvýšenie obytnej plochy podkrovím. RD je pripojený na všetky siete a to na obecnú vodu, elektrinu, kanalizáciu a tiež plyn. Prístup k domu a na pozemok je zabezpečený po novej asfaltovej komunikácii. Parkovanie je zabezpečené vo dvore za plechovou bránou i pred domom.  Na pozemku možnosť vybudovania altánku resp. záhradného sedenia, príp. bazén, tiež dostatočný priestor na pestovanie zeleniny, ovocia, obhospodarovanie vysadených ovocných stromov. Záhrada ponúka široké možnosti využitia. Určite stojí za pozretie, odporúčame.   Okresné mesto Malacky majú kompletnú občianskú vybavenosť, reštaurácie, kaviarne, obchody , služby, školy, skôlky, v blízkosti zástavky MHD, SAD, vlakové spojenie. 3 minúty pešo je zámocký park kde nájdete dokonalý pokoj, miesto pre relax, šport a prechádzky. Neďaleko OC Stred, Billa, Lidl. Na skok novo vybudovaná Neo zóna obchodov a nákupné centrum Malavia + Tesco. V okolitých lesoch možnosti hubárčenia a rybolovu v okolitých jazerách, v zimnom období v prevádzke lyžiarska zjazdovka Pezinská baba. Lokalita ponúka široké možnosti športových aktivít, krytú plaváreň, kúpalisko, detské ihriská a detské centrá. Vyhľadávaná a kľudná lokalita vo veľmi peknom prostredí na bývanie pre rodiny s dobrou dostupnosťou do mesta.Malacky ponúkajú veľa pracovných príležitostí v okolitých priemyselných parkoch a tiež veľmi dobrú dostupnosť diaľnicou D2 autom do Bratislavy – 30 minút. Rovnaký čas k hraniciam s Českom alebo Rakúskom.

Cena tohto domu so záhradou je 189 900€ vrátane odmeny za kompletný realitný a právny servis.Orientačný prepočet hypo : 90 % LTV = 539 € / mes. pri úroku od 0,89 % p.a. /  prip. 80 % LTV = od 479 € /  mes. pri úroku 0,89 % p.a. ŠTANDARD, KTORÝ ZÍSKATE V CENE:PORADENSKÝ SERVIS:

- komplexné hypotekárne poradenstvo spojené s poskytnutím HÚ (výber najvhodnejšieho bankového produktu s najvýhodnejšími podmienkami pre Vás, spolupracujeme so všetkými bankami)OCHRANA FINANČNÝCH PROSTRIEDKOV:- poradenstvo pri ochrane finančných prostriedkov (hotovosť, HÚ, vinkulácia, notárska úschova atd) PRÁVNY SERVIS:

- právne poradenstvo

- vypracovanie rezervačných zmlúv, zmlúv o budúcej kúpe, vypracovanie Kúpnych zmlúv, vypracovanie Dodatkov k zmluvám, PlnomocenstievZaplatíme za Vás:

- správne katastrálne poplatky v sume 66 € za návrh na vklad vlast. práva do katastra nehnuteľností, hradíme podpisy na kúpnych zmluvách, hradíme poplatok za vyzdvihnutie LV použiteľného na právne účely. V prípade záujmu o obhliadku nás neváhajte kontaktovať.Kontakt:

RENAMI s.r.o.

patrik.grof@renami.sk

0915 737 389Spoločnosť RENAMI s.r.o. je OVERENÝM ČLENOM Realitnej únie SR.

COPYRIGHT RENAMI s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Renami s.r.o..

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 3
Výmera pozemku 750 m2
Úžitková plocha 107 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Energetický certifikát B

Kontaktné údaje

Renami

Patrik Gróf

zobraziť telefón