logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Jelšovce, 100 m², Pôvodný stav ID: 1827543

Lokalita: Jelšovce
Ulica: Jelšovce
Pivničná plocha: 1 m2
Výmera pozemku: 1150 m2
Úžitková plocha: 100 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 25.07.2020
100 m2
89 000 €

Predaj RD s pekným pozemkov v Jelšovciach pri Nitre

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĽNOSTI

 

POLOHA

Jelšovce pri Nitre vzdialené od mesta 13 km

 

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

 

Pre klienta, ktorý hľadá možnosť bývania na vidieku v dome, ktorý si môže zrekonštruovať podľa vlastných predstáv, s prístavbami, ktoré môžu mať rôznorodý účel a s väčším pozemkom s možnosťou realizácie sa pestovaním a chovom zvierat ponúkame rodinný dom v Jelšovciach.

 

Rodinný dom je 55 ročný, je 3.izb výmera obytnej plochy 100 m2, nachádzajúci sa na 11,5 ár pozemku, IS elektrina, plyn, žumpa, voda a studňa, s prístavbami – letná kuchyňa, ďaľšie skladové miestnosti, garáž a hospodárske stavby na chov zvierat.

Dom je v pôvodnom obyvateľnom stave, postavený z tehly, strecha, škridla, okná pôvodné drevené, kúrenie plynové – radiátory. Riešenie domu je vstupnou halou, za ktorou je chodba so vstupom do 4 miestností, kúpeľne a miestnosti, kde je možný výstup na povalu. V jednej z miestností je kuchyňa s jedálňou, je prepojená s vedľajšou izbou. Ďalšie dve izby majú samostatné vstupy a sú vzájomne prepojené. Kúpeľňa je s vaňou a s WC.

Prístavby sú postavené z tehly, v prednej časti je privedená elektrina, voda a plyn, nachádza sa tu letná kuchyňa, predsieň a komora, v zadnej časti je zavedená elektrina, kúrenie je možné doriešiť, nachádzajú sa tu dve miestnosti, chodba a špajza. Za nimi sa nachádza garáž pre jedno auto.

Možnosť doriešenia podkrovia.

 

VÝHODY PONUKY

 

Možnosť bývania v RD s možnosťou rekonštrukcie podľa vlastných predstáv, vhodný na bývanie aj podnikanie v obci s dobrou dostupnosťou a blízkosťou od mesta a od priemyselného parku a výjazdu na diaľnicu. V obci je škola, škôlka, obchod, v susednej obci je lekár aj zubár. Veľkosť pozemku umožňuje rôznorodé využitie.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Výmera pozemku 1 150 m2
Úžitková plocha 100 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

PETRAS REAL

Zuzana Melicherová

zobraziť telefón